SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ajvonkaha - Redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
Witajcie,
Jestem tu swieżynka i pewnie na początku zajedzie zanim się pułapie co i jak. Zacznę od historii.
Od zawsze z nadwagą. W sierpniu zmiana trybu żywienia i więcej ruchu. Tak wyglądały wskazówki które dostałam od znajomej która zaczynała dietę także, tylko ze z nieco mniejsza nadwagą.



Od września do kwietnia udało mi się zrzucić 14 kg. Chciałabym zejść do wagi 65 kg i wiem ze na to potrzeba czasu.
Od ponad 1.5 miesiące zmiany są minimalne pomimo dalszego trzymania się tych zasad i ćwiczeń. Wywnioskowałam ze dieta jednak nie jest teraz dla mnie odpowiednia, dlatego trafiłam do was.

Wrzucam też na dole ile cm spadło i gdzie.

Wiek : 33
Waga : 81 kg
Wzrost : 164 cm
Obwód w biuście(1) : 110 cm
Obwód pod biustem : 97 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 99 cm
Obwód na wysokości pępka : 108 cm
Obwód bioder (3): 99 cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: 54 cm
Obwód łydki : 37 cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : Pewnie brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : no własnie nie wiem bo dopiero od września jestem na pierwszej diecie - z cm wynika ze z talii zleciało najwięcej.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności:
- Biegam 3-4 razy w tygodniu ok 35-45 minut robiąc 5.5- 6.5 km.
- Zumba wtorek i czwartek podczas której 30 minut to są ćwiczenia Cardio ze sporą ilością przysiadów a potem 30 minut to tzw "dywanówki" czyli brzuszki, wymachy i inne ćwiczenia na mięśnie brzucha, nóg i pupy.
- jak nie biegam to maszeruje tak 6 km poniżej godziny
Co lubisz jeść na śniadanie: jajecznica, kanapki co mi się uda przed wyjściem z domu przygotować. Dodatkowo szykuje dla 9-letniego syna
Co lubisz jeść na obiad : nie mam preferencji, lubię kurczaka, ryby, makarony, ryz, uwielbiam kaszę :) staram się to mieszać z warzywami gotowanymi
Co jako przekąskę : owoce - przede wszystkim jabłka - już wiem ze nie dobrze. Marchewka, słonecznik, dynia
Co jako deser : ciasto + kawa} lubię słodycze, nie ukrywam tego, czasem jakiś cukierek czekoladowy wpadnie. Lub Gorzka Czekolada 2 kawałeczki
Ograniczenia żywieniowe : nie ma
Stan zdrowia: Bardzo dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: tak - cesarka
Preferowane formy aktywności fizycznej : bieganie, szybkie marsze, zumba.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nigdy
Stosowane wcześniej diety : zdjęcie poniżej - od sierpnia do dziś ta sama.


Wrzucam zdjęcia robione dziś i dzisiejsze posiłki.
Mam nadzieje ze znajdzie się ktoś kto mi podpowie co powinnam zmienić aby waga dalej zaczęła spadać.




Zmieniony przez - ajvonkaha w dniu 2014-04-15 14:26:56




Zmieniony przez - ajvonkaha w dniu 2014-04-15 14:27:37




Zmieniony przez - ajvonkaha w dniu 2014-04-15 14:28:13




Zmieniony przez - ajvonkaha w dniu 2014-04-15 14:28:24

Zmieniony przez - ajvonkaha w dniu 2014-04-15 14:45:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
Widze ze nikt tu nie zagląda :)

Wrzucam miske z ostatnich 2 dni bo w czasie świat nie wchodziłam tu.
Wafa ruszyla i jest 79.8 kg





Zmieniony przez - ajvonkaha w dniu 2014-04-25 08:35:55




Zmieniony przez - ajvonkaha w dniu 2014-04-25 08:36:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7288
Witaj Mysle,ze powinnas wrocic i poczytac w regulaminie o odzywianiu.Musisz uzbroic sie w cerpliwosc,aby ktoras z modek tu zerknela.Tez maja swoja zycie Twoja micha np.zawiera ciacho drozdzowe,albo miod itp.Musisz wszystko powywalac.I zaczac prowadzic bardziej regularnir dziennik.Od pierwszego wpisu minelo 10 dni,przez ten czas nie wiadomo co cwiczylas,jadlas itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Pierwszy,trzeci i piaty posiłek (mówię o tej ostatniej wypisce) ok (o ile szynka własna). Te dwa są do kitu - owoce to nie posiłek. Nie wiem jaki będziesz miała rozkład makroskładników ale białko staraj się wyciągać z innych źródeł niż nabiał. Przerzuć się raczej na dużą ilość warzyw tzw. zielonych. Ich się nie wlicza do michy (chyba że wskazania Moderatorek są inne) i zjada do oporu, przynajmniej 3/4 kg dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
Dzięki za rady, zaglądam tu kiedy tylko mogę, dorzucam do miski, niestety na siłownie nie chodzę wiec mogę jako ćwiczenia wrzucić tylko bieganie, rower lub zumbe. Wydawało mi się ze jem wystarczająco dużo ale jednak chyba ciągle za mało kalorii.
Zakwalifikowałam się do osób z aktywnością 1-2 razy w tygodniu ale nie wiem czy dobrze. Biegam średnio 3-4 razy po ok 45 minut w okolicach 6-7 km, plus zumba 2 razy w tygodniu.
5 posiłek jest zawsze po bieganiu




Zmieniony przez - ajvonkaha w dniu 2014-04-28 09:41:12




Zmieniony przez - ajvonkaha w dniu 2014-04-28 09:42:53

Zmieniony przez - ajvonkaha w dniu 2014-04-28 09:43:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jesteś na redukcji i używasz cukru?
Ta dieta to jakiś koszmarek od strony zdrowotnej.
Poczytaj linki z naszego regulaminu
Trzymaj sie jednego rozkładu, BWT nie skacz tak 100g Białka/ 150g ww i reszta tłuszczy do 1600kcal starczy
Jeśli lubisz słodycze i wpadają one możesz być 100% pewna ze jeśli nawet uda ci sie schudnąć do wagi jaką sobie upatrzyłaś to wróci wszystko co straciłaś, taka jest prawda, bo słodycze nigdy nie dawały i nie dają niczego dobrego.
Nie jedz twarozków, danio, cukru w żadnej postaći ani go nie pij, suszonych owoców tez nie jedz.
I taka mała uwagą albo zmieniasz styl jedzenia na zawsze albo .. no niestety będziesz sie tak kręciła jak kręcisz, osoba z duz a nadwaga chudnie szybko, do czasu, i równie szybko wraca do tej nadwagi jeżeli sie nie pilnuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
Tak, wrzuciłam łyzeczkę cukru waniliowego do twarogu pół tlustego. Nie wiedzialam ze tego twarogu tez nie moge zjesc. Nie pije nic oprócz wody, kawy i herbaty zwyklej czy zielonej bez cukru. Suszone owoce - to tylko kilka rodzynek na smak i orzechy.
Dzieki za rade


Zmieniony przez - ajvonkaha w dniu 2014-04-28 15:50:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Mimo wszystko te "kilka do smaku" to kolejne gramy cukrów prostych, które na redukcji nie są wskazane. Słuchaj Moderatorek, one wiedzą co mówią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
cóz twoje dobre samopoczucie nie ma pokrycia w rzeczywistości nie licząc twarogów chleba i makaronów masz ostatniego dnia ok 30g cukrów prostych w diecie (to dwie łyzki), 25 za to najadłaś sie 90g cukru (to 6 łyżek) wcześniej 60g, a to tylko liczę cukier prosty, jak juz wspomniałam, U osoby która generalnie powinna przy swoich tendencjach ograniczać węglowodany nie dość ze ich jest bardzo dużo to jeszcze spora częśc to cukierniczka i napychanie sie chlebem
10g to nie łyżeczka, to prawie łyżka cukru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT kugelpanzer

Następny temat

REDUKCJA 1

WHEY premium