SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agresja i wkvrwiene- po jakich sokach was dopada?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jakie z ogolnie stosowanych srodkow powoduja u was wzrost agresji i nerwowosc? Pomijam tren i halo, bo wiadomo hehe.

U mnie np. meta dziala na agresje mocno, czuje sie pobudzony i mam ochote czasem komus doyebac, czasem krzywo sie patrze i ogolnie nerw.

A u was jakie saa powoduja wzrost agresji poza trenem i halo? Wiadomo ze tu nikt nie koksuje obecnie, ale moze kiedys dawno temu koksowal i pamieta. Slyszalem ze niektorzy po winku lapia agresje, ma tak ktos?

Sam test solo pobudza was i podnosi agresje?

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-02-22 00:16:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261428
Jak ktos mnie denerwuje to nie istotne czy on czy off a reszta to kwestia psychiki oraz na pozór drobniejszych niuansow jak chocby glebiej zakorzenionych w podswiadomosci reakcji/zachowan/obaw Kształtuje Nas wiele rzeczy o ktorych bysmy w tych kategoriach nie pomysleli.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
mnie dopada bez ! ;D

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Znaczy jak na off wchodzisz wkvrwiasz sie? A z ogolnie dostepnych rzeczy ktore stosowales ktore soki powoduja u ciebie nerw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
ja tylko jak 1 raz sie ukułem to prop był i pamiętam ze byłem na zakupach w biedronce to myślałem ze pozabijam ludzi xd ale to chwilowe było. A tak to jestem spokojny.

noo chociaż pare miesięcy temu wina spróbowałem 1 raz to miałem stany irytacji jakiejś i podk***ienia a tak to luzik.

Ogólnie z biegiem czasu to sie spokojniejszy zrobiłem, nie wiem czy dlatego ze dorosłem do jakiś spraw czy moze sport mnie wyciszył czy koksy, nie wiem ale wiem na pewno że jest mi z tym dobrze ;D

pozdro
1

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43576
tylko tren - nerwowość, niecierpliwość, mocna reakcja na wszelkie prowo

testy, nandro, bold, meta, wino, antek, master - nie lub niezauważalnie

halo nie brałem niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1460
Clen z efka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3922
U mnie leci teraz testonon i nandro z uni i metka alpha dopiero 3 tydzien sie zaczal i co mi sie dzieje, nie do opisania. Dzis po kapieli ide do skrzynki i widze frayera jak stoi pod moja skrzynka i wyciska gacie po basenie (wczoraj ta identyczna sytacja,tylko inny frayer) co sie zdarzylo potem,nie bede tutaj pisac,ale bylo ciekawie. Wiec tipuje ze metka mi swiadczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
winstrol i mieszanka malaya prop/npp/master po tym mnie wk*rwienie ogarnia.Spora dawka testa tez jest niewygodna dla mnie,ale do opanowania

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60324
Nerwy to jedynie po clenie .

Test działa na mnie uspokajająco, wszystko mnie wali :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Sogi komu wejda.

Pogromca, zadalem ci pytanie w TCHP jak prosiles zebym napisal co lecialo itd., nie wiem czy widziales. Mozesz odpisac na priva. Dzieki z gory.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-02-22 08:57:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11266
na trenie było najgorzej, z czasem coraz trudniej nad soba panować, małe rzeczy wkurfiają tak że ma się ochote kogoś zabić. po clenie też bywałem rozdrażniony, na teście solo za to spokojny i zadowolony z życia, wniosek test4life = happy life
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

prop/winko porady

Wiecej