SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agnieszk4n - Redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2417
Cześć.
Od dobrych 5 lat próbuje walczyć ze swoją waga a raczej sylwetka i wyglądem.Od dziecka jestem osobą 'tęgą' mająca problem z "nadprogramowymi kilogramami'.Wiele prób rozpoczęcia diet kończących się efektem jojo.Jestem strasznym łasuchem nigdy nie potrafiłam się potrzymać przed słodyczami jadłam jak chciałam i ile chciałam..ta jadłam-WPIERD@LAŁ@M !! .Uwielbiam smaczne i dobre jedzenie co prowadziło do częstego objadania się jak świnia co idzie w parze..jem jak świnia-wyglądam jak świnia.Zaczynało się od biegania ,ćwiczenia z Chodakowska ,skakanie na skakance , skończywszy na siłowni.Obecnie ćwiczę od 6 miesięcy siłowo oraz od miesiąca tańczę zumbe. Nigdy nie mogłam się odnaleźć w odpowiedniej aktywności fizycznej dla mnie..bieganie ok..biegałam miesiąc-znudziło mi się , Chodakowska-nuda ,rolki , rower nuda.. k***@ wszystko mi się tak szybko nudzi.serio... ,skakanka - hmm skakanka...Skakanka pozwoliła dojść mi do wagi 62kg przy wzroście 168cm (odchudzanie zaczynałam od 76kg ).Gdy zobaczyłam 62kg zaczęłam znowu sobie jeszcze bardziej pozwalać ,bo przecież już tyle schudłam to co mi szkodzi trochę sobie pojeść doprowadziło mnie to do przybrania 2kg odstawiłam na jakiś czas skakankę i zaczęłam zgłębiać wiedzę na temat treningów siłowych ,zakupiłam sobie ławeczkę, ciężary ułożyłam plan treningowy i zaczęłam ćwiczyć.Okazało się ,że taki trening jest idealny dla mnie ,coś w czym się odnajduje i na pewno już tego nie przerwę.Przede mną teraz najtrudniejsze zadanie.. walka z jedzeniem zamierzam mniej jeść przede wszystkim jeść a nie wpierd@lać. Będę codziennie przedstawiać swój jadłospis ,który będzie oparty na diecie wysokobiałkowej ,ponieważ jestem osoba ze słabym metabolizmem oraz plan treningowy ,siłowo ćwiczę poniedziałek środa piątek w wolne dni od siłowni tańczę zumbe. Oczywiście nie omieszkam skorzystać z rad i sugestii na które po cichutku liczę poparte potężną dawką motywacji

Obecnie ważę 66kg ,168 cm
waga wyjściowa początkiem odchudzania dawwwwwnoo dawno temu 76kg


AKTUALNY WYGLĄD SYLWETKI:


CEL wysportowana sylwetka

DZIEŃ 1 Jadłospis









Zmieniony przez - Agnieszk4n w dniu 2016-04-16 22:54:43

Zmieniony przez - Agnieszk4n w dniu 2016-04-16 22:57:00

Zmieniony przez - Agnieszk4n w dniu 2016-04-16 22:58:07
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Hej, na pierwszy rzut oka - strasznie mało tłuszczy. Samych kalorii też. Sosy sobie daruj.
I co tu robi tyle mleka?
Jeśli chodzi o białko, to bazuj na pełnowartościowych produktach jaja/ryby/mięcho.
Ten nabiał ogranicz, bardzo, bo masz go sporo. 1l mleka prawie i serki itd...
Do tego węgle, też mogłabyś tutaj ryżem, kaszą zarzucić. Bo mało tego, chleb owszem raz na jakiś czas i to z dobrego źródła.
Moim zdaniem białko do obniżenia nieco, węgle do podniesienia i tłuszcze też. No i sama kaloryka.
Jak liczyłaś zapotrzebowanie ?
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2417
Ilość mleka dlatego ,że rozrabiam białko z mlekiem , cozz jutro trzeba spróbować z wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Białko jest dodatkiem do diety, a nie jego podstawą.
Bazować masz na jedzeniu, nie na prochu. Masz to białko x2 po ponad 20g. Jesteś na redu, to prawie 200g mięsa. Lepiej wypić białko z mlekiem, czy zjeść porządny kawał mięcha? Tak logicznie myśląc.


Edit.: I nie wiem na ile to kwestia postawy krzywej na zdjęciu, ale wygląda jakbyś miała krzywą miednicę. Przynajmniej tył się krzywo prezentuje.




Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2016-04-16 23:20:59

Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2016-04-16 23:26:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2417
co do węglowodanów oczywiście jem ryż i kaszę dzisiaj jednak było co innego hmm co do zdjęcia po prostu tak wyszło ,wszystko jest prosto :) dzieki za sugestie


Zmieniony przez - Agnieszk4n w dniu 2016-04-16 23:48:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prosto to raczej na 100% nie jest, prosta osoba nawet nie umiałaby tak stanąć, jak ty na zdjęciu tyłem w czerwonym. Polecam fizjo. Jeśli masz różnicę długości nóg, a trochę tak to wygląda, to wkładka do ćwiczeń zapogiegnie kaleczeniu techniki i nierównomiernej budowie mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Cześć

białko 120-130g przy Twoim wzroście jest ok, tłuszcz daj na 60 i węglowodany podbij tak by mieć te 1800 kcal. Bo 1400 to są okolice Twojej ppm.

Jak dziewczyny pisały już - mleko.. to zabarwiona bezwartościowa woda potrzebujesz pół kartonu mleka żeby rozrobić smakowe białko? Moja sugestia - po pierwsze ogranicz proch, jak już się pojawi to rozrób z wodą (150ml w zupełności wystarczy) a jak chcesz więcej pić to pij wodę, herbatę etc.

Jesz mięso? Ryby widzę, że jesz, więc albo więcej ryb albo ryb i mięsa - pamiętaj, że kaloria kalorii nierówna i dla organizmu to ma znaczenie czy zjesz coś co przeleci czy coś wartościowego co zadziała na Twoją i Twojego ciała korzyść.

Następnym razem jak będziesz robić zdjęcia to stań prosto, ręce wzdłuż ciała, napnij lekko brzuch, stopy na szerokość bioder. Bo tak byle jak to co druga osoba będzie Ci pisała o wadach postawy a to raczej bez sensu na podstawie tych zdjęć. Niemniej jednak mało jest osób, które tych wad nie mają...

Pokażesz ten swój trening?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2417
jest prosto w rzeczywistości na zdjęciu faktycznie wygląda to zle , zdjęcie było robione kamera gopro z efektem rybiego oka dlatego tak to wygląda.
plan treningowy na jutro , klatka piersiowa , triceps














Zmieniony przez - Agnieszk4n w dniu 2016-04-17 12:09:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
A możesz wstawić cały plan (wszystkie dni) i tak normalnie napisane a nie w tym zrzucie z potreningu? Łatwiej będzie coś zobaczyć (ćwiczenie, serie, obciążenia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2417
Dzień 2 , jasne jutro go wstawię :)







Zmieniony przez - Agnieszk4n w dniu 2016-04-17 20:50:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
I dalej głodówka. Musisz coś z tym zrobić - bo na takich kaloriach ciężko cokolwiek kształtować.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŁYDKI opinia ewentualna pomoc?

Następny temat

Ankieta - motywacja kobiet w sztukach walki

WHEY premium