SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Agnese- zatrzymać na zawsze stan obecny :-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82266

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 35079
AKTYWNOŚĆ
TRENING SIŁOWY + AERO
TRENING SIŁOWY + AERO
Trening B 3x10 60s. przerwy
1. MC Sumo: 29,5 kg x 10, 39,5 kg x 10, 49,5 kg x 3 (4-ty raz ledwo z podłogi podniosłam)
2a. Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej (kg na rękę): 9,5 kg x 10, 10,5 kg x 10, 12,5 kg x 5 (+3 powtórzenia)
2b. Opuszczanie na drążku z nachwytem 6 sekund, 7 s., 8 s. (
3a. Wznosy na piłce: cc, cc, cc (lepiej z równowagą, ale nadal wygrywa piłka )
3b. Snatch jedną reką: 9,5 kg x 10, 11,5 kg x 10, 14,5 x 4 (+ 2 powtórzenia, lewa ręka słabsza)
4a. Brzuszki zwykłe 3 x 20
4b. Odwrotne brzuszki j.w
4c. Brzuszki skośne j.w.

+ Aero: skakanka, pajacyki, skakanie na piłce- freestyle
O mało nie było wypadku, bo mój mąż żartowniś wykopał mi piłkę i spadłam z wysokiego podskoku na pupę- na szczęście mam na co spadać

chudy_Bycz
Jesteś jedną z niewielu kobiet które mogę tu obserwować i nie wpadać w kompleksy :D

A czemuż to mialbyś wpaść w kompleksy przez kobietę?

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2014-05-05 16:29:18

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3517
Nie chodzi oczywiście o cycki . Jak wchodzę na dzienniki nie których Pań tu i widząc jakie ciężary one podnoszą to facet leszcz może się podłamać Zapraszam do siebie

Zmieniony przez - chudy_Bycz w dniu 2014-05-05 16:48:52
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 35079
Hehe...podnoszę na maks moich możliwości. Mała jestem Ale cały czas idzie małymi kroczkami do przodu.

PONIEDZIAŁEK (05.05)- DZIEŃ 1, TYDZIEŃ 5
MISKA BTW: 130/80/120

Leki: Euthyrox 62,5
Napoje: czarna herbata aromatyzowana, woda filtrowana, napar z pokrzywy, napar imbirowy
Warzywa poza miską: mnóstwo rzeżuchy, mnóstwo sałaty, cebula, czosnek, koncentrat pomidorowy, por

Kiełbasa w misce niesklepowa oczywiście
Sałaty teraz będą hurtowe ilości, bo mamie "wyrasta" i trzeba dosłownie pożerać

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2014-05-06 14:35:22

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

napisał(a)
Początkujący
WTOREK(06.05)- DZIEŃ 2, TYDZIEŃ 5

Napoje: czarna herbata aromatyzowana, woda filtrowana, napar imbirowy, kombucha
Warzywa poza miską: mnóstwo rzeżuchy, mnóstwo sałaty, cebula, czosnek, koncentrat pomidorowy, pomidory, papryka, por

Z obiadem powtórka z wczoraj. Pycha

AKTYWNOŚĆ
Machania na nogi x 25

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2014-05-06 20:29:49

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3517
Widzę że z jedzeniem to Ty jesteś dzień do przodu :P

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 46731
Agnese

Płaty śledziowe w misce to moja robota. Trochę kwaśne mi się wydają. Musze pokombinować z przepisami, bo w sklepie w każdej zalewie jest cukier

No bo kto to widział w zalewie kupować- ocet przeca jest kwaśny
Kup zwykłe z beczki - matjasy i działaj

Ostatnio jadłam z mandarynkami - genialne wyszły słyszałam, że z ananasem są jeszcze lepsze

No a tradycyjnie to z japkiem, kiszonym, cebulą i śmietaną rozmarzyłam się

Stop boring me and think. It's the new sexy...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 15565
Aga , Renata robi znakomite śledzie Podobno najlepsze, poproś ją o przepis
napisał(a)
Początkujący
Vowthynowa
Aga , Renata robi znakomite śledzie Podobno najlepsze, poproś ją o przepis

Przepis zgarnięty Muszę jeszcze obczaić, jak je liczyć, jak zrobię, bo ona olejem zalewa.

Gesti
Ostatnio jadłam z mandarynkami - genialne wyszły słyszałam, że z ananasem są jeszcze lepsze
No a tradycyjnie to z japkiem, kiszonym, cebulą i śmietaną rozmarzyłam się

Gesti do Ciebie się uśmiechnę szeroko o dokładniejsze przepisy Z tego, co napisałaś strasznie smakowicie to brzmi mniam

chudy_Bycz
Widzę że z jedzeniem to Ty jesteś dzień do przodu :P

Hihi...zgadza się, bo tak się czuję bezpieczniej , ale nie mam całego dnia tak zaplanowanego, jak w tym filmiku

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2014-05-07 17:04:49

napisał(a)
Początkujący
ŚRODA (07.05)- DZIEŃ 3, TYDZIEŃ 5
MISKA BTW: 130/80/165

Napoje: herbata zielona, woda filtrowana, napar imbirowy, herbata owocowa, oolong
Warzywa poza miską: mnóstwo rzeżuchy, cebula, brokuł gotowany, szparagi białe, kalarepy

AKTYWNOŚĆ
TRENING SIŁOWY + AERO
Trening A 3x10 60s.przerwy
1. Przysiad przedni z push press 19,5 kg x 10, 21,5 kg x 10, 23,5 kg x 7
2a. Wejście na ławkę ze sztangą 24,5 kg x 10, 29,5 kg x 10, 34,5 kg x 3 (+ 1 powtórzenie)
2b. Wiosłowanie sztangielką w oparciu o ławkę (kg na rękę, lewa słabsza): 9,5 kg x 10, 11,5 kg x 10, 14,5 kg x 4
3a. Wypady 24,5 kg x 10, 29,5 kg x 10, 34,5 kg x 10(+ 2 powtórzenia) Zwiększam next time
3b. Pompki max 12 x, 10 x, 8 x (+ 1 powtórzenie w ostatniej serii)
4a. Plank 3x max 10 sekund,10 sekund, 6 sekund
4b. Woodchopper 5 kg x 10, 7 kg x 10, 9 kg x 10 (+ 2 powtórzenia)

+ Aero: 15 minut, skakanka na świeżym powietrzu, freestyle

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2014-05-07 21:28:36

napisał(a)
Początkujący
Wczoraj jeszcze doszły machania na nogi x 25

CZWARTEK (08.05)- DZIEŃ 4, TYDZIEŃ 5

Napoje: herbata zielona, woda filtrowana,napar z pokrzywy, oolong, herbata czarna aromatyzowana, melisa, wino wytrawne do obiadu
Warzywa poza miską: cebula, kalarepy, ogórki kiszone, szparagi zielone

AKTYWNOŚĆ
Machania x 25

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2014-05-08 21:04:07

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening 17-latek (piłka nożna)

Następny temat

roczny zapas

Białko kazeinowe, czy serwatkowe? Białko kazeinowe, czy serwatkowe? Jedzenie przed snem sprawi, że będziesz gruby Jedzenie przed snem sprawi, że będziesz gruby Podsumowanie weekendu: Mistrzostwa Śląska i Musclecontest Ireland Podsumowanie weekendu: Mistrzostwa Śląska i Musclecontest Ireland Kuriozalna, ekstremalna  galeria zdjęć kulturystów Kuriozalna, ekstremalna galeria zdjęć kulturystów Lacy Brown - fitnesska weganka z Texasu Lacy Brown - fitnesska weganka z Texasu Manewr Valsalvy - czy jest bezpieczny? Manewr Valsalvy - czy jest bezpieczny? Rozmiar ma znaczenie - czyli rzecz o hipertrofii Rozmiar ma znaczenie - czyli rzecz o hipertrofii ZMA - suplement nie tylko na regenerację ZMA - suplement nie tylko na regenerację