SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

AGATA BUGORSKA - dziennik treningowy

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121782

napisał(a)
eveline SFD TEAM Moderator
Ekspert
Szacuny 1335 Napisanych postów 15362 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 214258
Kolejny dziennik = kolejna przygoda = kolejny ciekawy cel

Agata Bugorska
wzrost: 168
staż: 3 lata

POMIARY:
waga : 65kg
biust: 89
pod biustem: 76
talia: 67
pępek: 76
biodra: 93
udo: 57

Na sfd dzienniki prowadzą już jakiś czas, wcześniej w dziale Ladies zanim trafiłam na siłownię trenowałam taniec współczesny i prowadziłam zajęcia fitness. Krótko mówiąc sport towarzyszy mi od zawsze i życia sobie bez niego nie wyobrażam.

CEL:
Wypracować jak najlepszą formę w jak najlepszym samopoczuciu i wyjść na scenę z przekonaniem, że dałam z siebie wszystko i jestem zadowolona z efektów.
Cieszę się ogromnie, że będę mieć okazję współpracować z Agnieszką, Tadeuszem i Wojtkiem - skarbnicami wiedzy w swojej dziedzinie

Zdjęcia:

Jestem już po pierwszej konsultacji u Agnieszki. Razem z Karoliną zostałyśmy ocenione od stóp do głów, niemal cm po cm pod kątem składu ciała, proporcji żeby określić nad czym i w jaki sposób trzeba pracować.
Takiej konsultacji to jeszcze nie miałam po wyjściu z klubu nie mogłyśmy przestać się zachwycać podejściem i zaangażowaniem Agnieszki. Solidnie się nakręciłyśmy, w sam raz na konsultację z Wojtkiem, na którą podobno trzeba nabrać dużo sił (Sforcia już zadbała o to żeby nas trochę postraszyć ).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 2638 Napisanych postów 14167 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 121763
Kibicuję ; ) Piękna sylwetka ; ) !!
napisał(a)
kebula Instruktor K&F Doradca
Ekspert
Szacuny 482 Napisanych postów 7757 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 116109
super to w końcu gdzie i kiedy przybywać z pomponami?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..

aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 1080 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 19940
Powodzenia :)

Blue o tak sylwetka boska

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

http://www.sfd.pl/DT_nadine_,_pół_roku_str.26-t1075034.html 

napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 1043 Napisanych postów 12566 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 194579
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 4716 Napisanych postów 133440 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 730366
napisał(a)
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 185 Napisanych postów 2338 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 71934
Kibicuję jak zawsze całym sercem
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 2946 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 46090
mnie też tu nie zabraknie

mocno trzymam kciuki

Siła, masa, redukcja... wszystko zaczyna się w kuchni .
A w moim przypadku też i miłość!

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Pangalas_&_Tejtos_czyli_Julietta_w_kuchni-t1104414.html#post1 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 297 Napisanych postów 4340 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 24889
Patrzam i oczekuje fot w legginsach
napisał(a)
Bull One and One Administrator
Ekspert
Szacuny 827 Napisanych postów 54415 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270817
podziwiam i uwielbiam taki entuzjazm :)
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43225 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Oczywiście powiadomki on i będę śledzić :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAROLINA NOSKOVITZ - Puchar Polski 2017 - Bikini fitness

Następny temat

Powrót po przerwie. Cel: Przygotowania formy na zawody 2019

Zakwasy - czy trenować? Zakwasy - czy trenować? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki TOP 10 bicepsów w historii TOP 10 bicepsów w historii Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Insulina w kulturystyce -  debata Insulina w kulturystyce - debata