SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby na masie i porada w treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Płeć :

Wiek :

Waga :
Płeć

Wzrost :176

Waga:90

Obwod tali:90

Cel treningowy :dobrej jakosci masa

Staż treningowy na siłowni :4 lata

Obwód ramienia:43,5cm

Obwód łydki :42cm

Dieta :zroznicowana



Witam Panowie chciałbym prosic was o rade jestem w trakcie cylu masowego zaczyna zalewac obciełem węgle lecz nie jest to jeszcze to nie moge ich bardziej juz obciac bo nie byłoby sensu prowadzenia cyklu masowego chciałem wplesc na koncu treningu aeroby np rowerek przez 30 minut co o tym sadzicie?? i co do planu treningowego chciałbym wprowadzic zmiany dotychczas cwiczyłem 3x w tygodniu Pon:klatka/biceps i brzuch,Środa: plecy ,triceps i przedramie Piątek: barki nogi oraz kaptury czasem brzuch chciałem przezucic sie na 4 razy w tygodniu i dołaczyc sobote zajac sie partiami nad ktorymi chciałbym bardziej popracowac np połaczyc klatke z plecami ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
troszke poplątałem tą ankiete wiek 25 i waga 90kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jakbyś wypełnił właściwą ankietę to byś nie poplątał...

Jak Cię zalewa to pewnie powinieneś ułożyć dietę i dostosować ją lepiej...

aeroby można wstawić, można interwały itd... można na ten temat poszukać jakichś artykułów i poczytać, dobrać albo przynajmniej w którąś stronę przechylić swe upodobanie...

wypełnij więc właściwą ankietę działu i przedstaw także swój trening...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2015-02-22 20:38:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
trening napisałem co w jaki dzie3n wykonuje Pon klatka wyciskania płaska,wyciskanie skos,rozpietki hantlami ,przenoszenie hantla ,biceps sztanga prosta stojac ,uginanie reki o kolano ,brama oburącz koncowa seria drop set. sroda plecy podciaganie na drazku, wioasłowanie sztanga ,wyprosty ,przyciaganie drazka podchwytem,sciaganie linek do brzucha,Triceps sciaganie linek z gory linkami,francuskie łłamana leżąc,francuskie młotkowo hantlami leząc.Piątek barki ,kaptury oraz nogi łaczona seria latania przod i bok po 12 powtorzeń,wyciskanie na maszynie schmita przyciaganie do brody ,tył barkow brama albo hantel. Nogi wyprosty na maszynie ,przysiady ze sztanga,łydki ,kaptury spięcia hantlami tak wyglada moj trening zakres powtorzń 10 a co do diety to staram sie ja trzymac 3gr białka 4gr węgli 1gr tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zdaje się, ze klawisz >enter< Ci się zaciął... powtarzam Ci jeszcze raz, ze powinieneś poprawić dietę, to że obetniesz węglowodany do stanu który może przyczynić się do niezalewania Cię tłuszczem wcale nie oznacza, ze nie możliwe jest wtenczas przybieranie na masie mięśniowej... a aeroby owszem dołóż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
raczej interwałowe czy jednym programem?? to jesli mozesz to pomoz mi ułozyc tak diete aby mnie nie zalewało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Apokalipsa jeszcze tylko jedne pytanko co sądzisz aby przeznaczyć jeden dzień w tyg np sobotę na dopracowanie poszczególnych partii miesniowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tzn. jakie dopracowanie mięśni bo nie rozumiem? dietę zaś ułożyć Ci pomogą w dziale tym się zajmującym- jak nazwa wskazuje- bo tutaj nie miejsce na to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
chciałbym poszerzyc plecy jeszcze podkreslic klatke moze robic ten jeden dzien nie typowo masowo tylko wieksza iolsc powtorzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wysoka ilość powt. wcale nie pomaga kształtować wielkich i kształtnych mięśni- może nawet skutkować efektem odwrotnym- do tego potrzebne jest właściwe odżywianie i od strony treningowej zastosowanie właściwych ćwiczeń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia + BJJ

Następny temat

Split 2x partia/tydzień

WHEY premium