SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby i suplementacji po treningu siłowym na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 45 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13026
Witam.Przeczytałem wiele postów, zasięgałem opinii wielu osób jednak są one bardzo odmienne odnośnie suplementacji pomiędzy treningiem siłowym a aerobowym.
Jestem w trakcie redukcji, dodałem trening aerobowy tuż po treningu siłowym( pewnie HIIT jest skuteczniejszy jednak na razie postanowiłem zostać przy tym).Zastanawiam się jak stosować suplementację, otóż:
Czy spożywać węglowodany(może + BCAA lub samo BCAA)pomiędzy treningiem siłowym a aerobowym(trening aero trwa teraz 30 minut).Czy zachować poziom glikogenu i uzupełnić go dopiero po aerobach aby lepiej spalał się tłuszcz?Mam nadzieje, ze ktos rozwieje moje watpliwosci(ta sprawa nurtuje mnie juz od paru lat)
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
HIIT po treningu siłowym się nie sprawdza gdyż sam w sobie mocno obciąża układ nerwowy. Lepiej HIIT w DNT a w DT zwykłe cardio
ja bcaa biorę przed cardio po treningowym, a węgle dopiero po cardio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety na masę

Następny temat

Dieta do oceny.

WHEY premium