SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby-co i jak?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91
Witam.Mam pewien problem z wybraniem treningu aerobicznego.Trening, aby powiększać mięśnię będę dalej kontynuował, ale 3x w tygodniu także chcę robić trening aerobiczny.Kilka pytań co do tego:
1.Czy lepiej robić trening aerobiczny w dni kiedy robię zwykłe treningi, czy w dni wolne od zwykłych treningów?
2.Jak to ma wyglądać, wiem że trening ten ma być bez przerw, ale chodzi mi o plan (20 minut bieg na bierzni itp.)
3.Jak wzmocnić mięśnie brzucha? Robię na siłowni co 2 ćwiczenie 40 brzuszków z ciężarem 5kg i podnoszę kolana do klaty 12 razy.
4.Chciałbym z 93kg zredukować trochę tłuszczyku, mam na to kilka miesięcy, plan diety w piątek będę miał na 100%
zdjęcia:
http://gyazo.com/5263042e2964b69343f100c8ba171e24
http://gyazo.com/88872d30124b58521c3ced1af95c4b2e
http://gyazo.com/c8f452721a3413ed611357da90a4feb2 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
czyli ze chcesz spalic tłuszcyk i budowac mase?? tak sie nie da kolego moze na poczatku trenowania, to słowo sie pojawia na forum do znudzenia DIETA to podstawa zacznij od tego i pozniej mysl planie treningowym ciezko0 zobaczyc przez koszulke ale na 90% powiniennes zaczac od redukcji pozniej sie martw o masowanie pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91
Nie nie chodzi mi o przybieranie na masie, tylko o redukcję BEZ SPALANIA MIĘŚNIA. dodałem też zdjęcia, żeby zobaczyć jak mniej więcej wyglądam teraz na tej masie przy tylu kg, napisałem że dietę na 100% będę miał w piątek dostosowaną podemnie, odżywki które mi w tym pomogą zakupie w sobote, ale chcę także przy okazji wzmocnić mięśnie brzucha, czytaj dokładniej.Treningi siłowe są po to, abym nie tracił siły oraz w jakimś stopniu ograniczał spalanie mięśnia, a spalał w większości tłuszczyk.Nie mam pojęcia także jak powinien wyglądać trening aerobiczny.
Odżywki jakie będę stosował są mniej więcej opisane tutaj
https://www.sfd.pl/Kilka_odżywek_na_redukcję-t1002961.html?master=1
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
Witam.Mam pewien problem z wybraniem treningu aerobicznego.Trening, aby powiększać mięśnię będę dalej kontynuował
to napisałes ty
czyli redukcja z powiekszaniem miesni czy znowu czytam nie uwaznie a co do diety pod ciebie prawdopodobnie zrobi ci dietetyk to zapytaj go o suple tez jak na moje oko za młody jescze jestes na wszelkiego rodzaju przedtreningowki i inne gowna jedz dobrze nie rob aerobow powyzej godziny i nie powiniennes nic spalic a suple sobie zostaw na pozniej

Zmieniony przez - micmil w dniu 2014-02-05 23:27:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91
Dzięki za radę, powstrzymam się wiec z przedtreningówką.Mój błąd jednak, chodziło mi o dalsze rozwijanie mięśni podczas redukcji.Jednak z bcaa chciałbym spróbować, zwłaszcza, że już trochę tego wziąłem razem z glutaminą, a z tego co wiem na redukcję się przydaje.Dietetyk tak jak już wspominałem, piątek i wtedy na 100% będę miał dietę i postaram się też podpytać o odżywki.Suple raczej mi pomogą (tak jak w przypadku gainera i białka, kilka miesięcy i łapa skoczyła niemiłosiernie, to samo plecy i klata), tylko mam z nimi małe doświadczenie, dlatego potrzebuję pomocy.
Mógłbyś może mi napisać jak ma wyglądać mniej więcej dzień aerobiczny, albo podesłać jakiś filmik?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zmienić swoją muskulaturę?

Następny temat

Rozciąganie :P

WHEY premium