SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3060619

Ankieta

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1640
rob dalej ale nie rob juz przerw

Niemowa powiedział głuchemu,że szczerbaty odgryzł włosy łysemu.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2974
Hym... Ja 3 dzień A6W i powiem że przy drugiej serii już nie mam siły i ćwiczenia robie mało dokładnie :P Choć bardzo się staram. A jutro 3 serie ;/ fajnie :D Waże 76 kg ( 184 cm ) i mam odziwo 20 % procent tłuszczu w organizmie ;/ A najwiecej na brzuchu :/ Ciekawe czy A6W coś mi da :P Mam nadzieje. aaa ile trzeba przerwy pomiedzy pełnymi treningami A6W ( 42tyg. ) ?? Pozdrawiam
napisał(a)
Początkujący
ikar13 ja tez waze 76 kg i mam 186 cm, powiedz mi jak sie oblicza ten % tluszczu to zobaczymy ile ja bede mial :P

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2974
Wiesz co musze poszukać :P Bo było to gdzieś na forum ( link do strony ) 10 min :P Proszę i zaraz link dam :P
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 523
Spawczyk : http://www.sfd.pl/temat217175/
Ikar 13 : za późno:P

ja nie doszedłm jak liczyć to, bo stronke zmieniali i sie kiedyś spieszyłem i zapomniałem o tym, ale zaraz zobacze

Pozdrawiam

"nie siłą mięśni,wierz mi,myśle rozumem"

napisał(a)
Początkujący
http://www.sfd.pl/temat191261/ <<< 3 program - ja mam 23 % ;( a musze 8 % lol w ciagu 5 miesięcy musze o 15 % ;/ Ale damy rade :P
napisał(a)
Początkujący
hmm a jakim programem otworzyc ten plik ?;/

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 269
Valdi: NIe no to jest przykladowa dieta chodzi o skladniki przeciez jakbym mial napisac dokladnie co jadlem to kurde by mi zajelo z 3 dni chodzi o skladniki diety. Poza tym ja nie jestem fachowiec sam wszystko wedle nosa robie a ze sa efekty to sie ciesze. jak moglem pomoc komos to jeszcze lepij.

cel = 74 kg i kaloryfer!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1154
kto chce niech prubuje . A Ty Stary co SObie odmawiales podczas diety??, pewnie piwa, slodyczy, coli ??
P.S. po jakim czasie diety i tych cwiczen spalilo Ci sie
A)cos
B)troche
C)duzo
Czy majac ta diete to kazdego dnia to samo jadles, nie byles glodny??

Zmieniony przez - hipo11 w dniu 2006-02-03 08:28:51
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1129 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5742
Chyba musze przerwać trening A6W
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

6 najlepszych suplementów dla maksymalnego wzrostu mięśni 6 najlepszych suplementów dla maksymalnego wzrostu mięśni Dieta bezglutenowa - przykładowy jadłospis modnego żywienia Dieta bezglutenowa - przykładowy jadłospis modnego żywienia Wegetarianizm - rodzaje, jadłospis. Przykład bezmięsnego stylu życia Wegetarianizm - rodzaje, jadłospis. Przykład bezmięsnego stylu życia Kevin Levrone - tym żyje branża przed AC Australia Kevin Levrone - tym żyje branża przed AC Australia Przedtreningówki ranking - najlepsza przedtreningówka Przedtreningówki ranking - najlepsza przedtreningówka Jacek Ratusznik-decyzja w sprawie dalszych startów Jacek Ratusznik-decyzja w sprawie dalszych startów Bezdomny kulturysta z Paryża Bezdomny kulturysta z Paryża Gabriela Bregin - ocena sylwetki Gabriela Bregin - ocena sylwetki