SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3028462

Ankieta

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
a jeli robie takie cwiczenia
brzuszki ,wznosy nog leząc,brzuszki ze skrentwem ,wznosy siediąc,spiecia,pzryciąganie nog i kola dosiebie i robie bez przerwy wypoczynkowej najpierw 1 seria wszystkich cwiczen i potem 2 itp
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 171
21 dzien zaliczony Jedziemy równo rotkel . U mnie efekty jak najbardziej widoczne, musze przyznac wbrew co po nie który, SZÓSTECZKA jednak spala tłuszczyk Dziewczyny a jak u Was podzielcie sie swoimi doswiadczeniami. Pozdrawiam
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2229
nie no niemoge 15 dzień a w pierwszych dwoch czwiczeniach tak mnie kark napieprsza ze niemoge ruszac glowa...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 995
a czy jest cos w rodzaju a6w ale na nogi ?
i czy np. l-karnityna lub cos podobonego wspomoze trening ?

i jeszcze chcialam zaczac z rowerkiem ale nie wiem ile czasu mam poswiecic na poczatek.. 10-15 minut ?

-== f*** It, LiVe'S tO ShOrT ==- ;]

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 579
Witam. Dzisiaj będe robił 7 dzień, mięśnie są silniejsze i w ogóle lepiej sie czuje. No ale niestety mam pare pytań (mam zamiar przeczytać cały temat ale z braku czasu czyta do dziesięciu stron dziennie, jeśli były jakieś odpowiedzi wcześniej to sorry):
1)czy oddechanie odgrywa ważną rolę podczas a6w, czy moge robić tak że podczas podnoszenia się robie wdech a podzas opuszczania wydech
2)czy podnosić i opuszczać się szybko czy normalnie
3)pod jakim kątem najlepiej trzymać nogi w ćwiczeniu 6 (ktoś pisał że kąt najlepiej 30o, a ktoś że pare centymatrów nad ziemią)
4)ostatnie już :D, jak robie ćwiczenia na wyskok, a6w i pompki to w jakiej kolejności je wykonywać, czy to jest obojętne
Już wszystko pozdrawiam
PS: Mam zdjęcie przed zaczęciem a6w i, jeśli wytrwam, zrobie po skończeniu i je tutaj wkleje.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78
Powiem wam tak .... jestem troszke "przy sobie" (mam troche oponke na bruchu, ktora ostatnio sie zmniejsza )i wlasnie dzisiaj robie 18 dzien treningu i powiem wam ze przez 2 tyg (ferie) zamierzam plywac,biegac,jezdzic na rowerku (codziennie). Powiem wam czy takie polaczenie da cos z a6w(zeby bylo widac kaloryferek) :P Hmmm.... az sam jestem ciekawy
Pozdroo :)

=> MY BIKE IS MY LIFE <=

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
witam, mam 16 lat. Postanowilem zaczac cwiczyc. mam nadzieje ze Twoj sposob pomoze uzyskac mi dobra figur:D:D:D mianowicie szesciopak!! jesli moge to prosze o wskazowki na nastene cwiczenia innych partii ciała!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1640
mam pytanie do tych co sie znaja, czy jak bede robil a6w, bede robil aeroby, jadl 3 posilki dziennie (na sniadanie 2 kanapki, obiad to jakies ziemniaki surowka i np. kotlet mielony), pil mineralna i nie jadl slodyczy to w ile mniej wiecej schudne z 5-7 kg ?:P

Niemowa powiedział głuchemu,że szczerbaty odgryzł włosy łysemu.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 523
gch1990: w pierwszych 40-50 stronach masz opisane przez kogoś dokladnie ad.1.jak oddychać i co wpływa na poprawe ćwiczenia... a mianowicie tak jak napisałeś jest najlepiej i ma to znaczenie(ja w czasie 2-3s.wstrzymuje odech)
ad.2nie koniecznie zrywaj sie,ale też nie możesz sie ślimaczyć,musisz sie wyrabiac pod koniec w 25 minutach, wiec ruch musi być raczej żwawy.
ad.3.kąbinacje są z kątami, ale jeśli ma być toW-6stka to rób jak w instrukcji i nie odbiegaj, a tam jest pog kątem 90', nogi proste poziomo i bedzie najlepiej.
ad.4 W-6stke zostaw na koniec, wykonuj ją po wszystkich ćwiczenich,(pierwsze dał bym pompki, a następnie wyskok,uspokuj oddech, chwila przerwy i jedziesz z brzuchem)

Powodzenia!

"nie siłą mięśni,wierz mi,myśle rozumem"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6212
Witam mam pytanko odnośnie A6W robie dzisiaj 10 dzień zrobilem pomiary brzuszka na początku ( w pasie i powyzej ) i chciał bym wiedzieć kiedy moge się spodziewać pierwszych efektów znaczy sie po ilu dnich zrobić ponowne pomiary ?? Z góry dzięki za pomoc .

Mejker

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

Paweł Głuchowski zagra w filmie? Paweł Głuchowski zagra w filmie? Mity na temat odchudzania Mity na temat odchudzania CLA - suplement warty uwagi? CLA - suplement warty uwagi? Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Chia właściwości zdrowotne Chia właściwości zdrowotne Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa? Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa? Ćwiczenia na płaski brzuch Ćwiczenia na płaski brzuch