SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363120

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15613
mozesz cwiczyc ale jak chcesz zrób sobie w ten dzien przerwe cwicz 6 razy w tygodniu

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
cw. 3 ma byc lewy lokiec do lewej nogi. Czy lewy lokiec do prawej nogi ?

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
ok pytanie :
piszesz tak "1 dzień - 1 seria po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu"i tam jest 6 cwiczen wiec jak ma to wygladac? robie najpierw 1 cwiczenie 6 powtorzen pozniej 2 cwiczenie 6 powtorzen pozniej 3 , 4 ,5 , i 6 i wtedy gdy skoncze to jest jedna seria a druga zaczyna sie gdy od nowa zaczynam cwiczyc 1,2,3,4,5,6 cwiczenie?

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
tak dokladnie tak jak mowisz

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15613
tommy098 dokładnie tak jak mówisz
eska w 3 cwiczeniu łokiec lewy do lewej prawy do prawej ale mozna robic tez ze dwa łokcie do lewej nogi i dwa łokcie do prawej wtedy bedzie chyba wieksze napiecie

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
Juz pierwszy dzien zrobilem (przed chwila). Zajęło mi to chyba az 5 minut. Przyznaje ze juz czolem napięcie miesni troche. Tego cwiczenia z lokciem do kolana nie moge zrobic tak dokladnie jak piszesz bo jak udo do brzucha ma byc pod 90 stopni a rece na karku to nie dotkne nimi kolana (muszę zmniejszyc kat miedzy brzuchem a udem). Ogolnie nie wiem czy dam rade calego zrobic.

Sog dla autora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
fajny trening. Sog dla ciebie

mam takie pytanie w 6.ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do drugiego z tą tylko różnicą, że nie zginamy nóg w kolanach lecz unosimy nogi do góry całkiem wyprostowane. Ok tylko czy moge miec caly czas nogi wyprostowane i tylko sie unosic czy musze rowniez opuszczac nogi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
rob jakies foty jak sie te cwiczenia robi, bo nic z nich nie kapuje, z opisu tez :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15613
mapety musisz opuszczac
robson narazie nie mam zdjec,moze jakies zrobie
1

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
ok juz niewazne ze zdjeciami, ale jezeli bys mogl to zarzuc zdjecia tak do poniedzialku, bo wlasnie chce zaczac w poniedzialek...
...a jezeli bys mogl to napisz krok po kroku w kazdym cwiczeniu jak robic, bo nie za bardzo kapuje, a pisales, ze jak dobrze sie bedzie stosowalo to beda takie same wyniki, wiec nie chce miec bledow i dobra technike
A jezeli mam sporawa nadwage, jestem na diecie redukcyjnej to pomoze mi to spalic tluszczyk z brzucha?? bo nie spodziewam sie six packa po tym cyklu cwiczen tylko spodziewam sie ze bede mial plaski brzuch , moze sie myle?
i co ile mozna stosowac ten cykl, naprzyklad robie jeden raz miesiac przerwy albo nawet mniej i moge znowu jazda?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium