SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3059483

Ankieta

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2182
Suuuper, oto chodziło

DZIEKUJE
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
Dziś zaczynam trening...:)
Tzn. właśnie skończyłem 1 dzień..heh...
Pozdro for all

M4RCO_89

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4047
Cześć;] Jestem własnie na 5 dniu 6-stki WEIDERA i mianowicie zarys mojej budowy wyglada tak 190 cm wzrostu 74,8 kg i 87 w pasie:/(19-cie lat) Ogolnie jestem dobrze zbudowany a moją piętą Achilles'ową jest własnie brzuch!!Jak juz wspomniałem cwicze 5 dzien i przed kazdym treningiem biegam 4 km. Jak cwicze to odczuwam tylko gorne partie miesni brzucha a dolnych wogole, a cwiczenia wykonuje skrupulatnie chociarz ostatnia seria ledwo, ledwo:/Mam ogromna prosbe o podrzucenie mi na e-mail wysoczanin86@poczta.onet.pl jakis cwiczen na dolne miesnie brzucha ktore mogłbym połaczyc z 6-stka WEIDERA lub odpowiedz w artukule!! Jestem zdesperowany i bardzo prosze o odpowiedz. Z gory THX.

Co nie może zabić to wzmocni;]

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4047
Ahaa, mam jeszcze jedną wielką prośbe czy byłby ktoś w stanie i miałby checi sporzadzic dla mnie diete do tego treningu(i wogole)chyba podałem wszystko co jest potrzebne w poprzednim wpisie do sporzadzenia diety?? JEzeli dobrze sie doczytałem to nisko weglowodanową?? Bardzo proszę o pomoc. JEzeli sie ktos znajdzie to e-mail wysoczanin86@poczta.onet.pl Jeszcze raz bardzo prosze o pomoc

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1092
jeśli chodzi o diete to poczytaj sobie o diecie redukcyjnej w dziale odźywianie. A jeśli chodzi o dodatkowy trening to hmmm ... nie radze. A6W jest na prawdę ciężki (juz niedługo to odczujesz :]) i myśle że cieżko byłoby go połączyc z dodatkowym treningiem ... z resztą poczekaj jeszcze ze 2 tygodnie i zadecyduj ... po za tym efekty będą ... cierpliwości ... jak dobrze wykonujesz ćwiczonka to i dolne partie pracują ... a jeśli już tak bardzo chcesz to na siłce możesz sobie pomachać unoszenie wyprostowanych nóg w podporze tułowia

..a ja rosnę i rosnę - latem, zimą, jesienią na wiosnę ;D

napisał(a)
Początkujący
http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.htm#5 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 351
Mam ogromny problem: nie radze sobie z 3 i 4 cwiczeniem, 1 i 2 spokojnie, ale przy dotykaniu lokciami nie daje rady, chwieje sie i wogole, jakie cwiczenia i przez jaki okres czasu robic, ktore przygotuja mnie do calego cyklu a6w? Poradzcie prosze.
napisał(a)
Początkujący
Dzięki WoYT4s za odp. ale przejzałem forum o diecie i nie znalazłem nikogo o podobnej budowie i treningu:/ A cwiczenia na dolne partie miesni brzucha chciałbym dodatkowo bo włąsnie tam mam ta pier****ną oponke:[ Wiec bardzo prosze o pomoc w ułozeniu diety(dokładniej posty wyżej) bo jestem zielony w tym temacie:/ Mój e-mail to wysoczanin86@poczta.pl albo gg 5755156(ukrywam sie zawsze ale czeto rowniez nie dochodza wiadomosci):/ JEszcze raz bardzo prosze o pomoc bo zacząłem trening biegam i jeszcze do szczescia potrzebna mi jest dieta redukcyjna.

napisał(a)
Początkujący
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=89657&x
http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=118302 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 285
Siemka mam problem z cwiczeniem nr.5.Jak je wykonac??????/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji Migdałowe Ferrero Migdałowe Ferrero 8 błędów, które być może popełniasz na siłowni 8 błędów, które być może popełniasz na siłowni Akop Szostak wraca do MMA! Akop Szostak wraca do MMA! Dieta paleo - Zasady, jadłospis. Plan ewolucyjnego dziedzictwa Dieta paleo - Zasady, jadłospis. Plan ewolucyjnego dziedzictwa Cytrulina wspomaga anabolizm! Cytrulina wspomaga anabolizm! Kreatyna wspomaga mózg i układ kostny Kreatyna wspomaga mózg i układ kostny Paweł Jabłoński - ocena sylwetki Paweł Jabłoński - ocena sylwetki