SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3028996

Ankieta

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1092
a ja z innego źródła słyszałem że 5 ćwiczenie trzeba robić tak żeby tułów był cały czas uniesiony. Nie należy się kłaść po każdym powtórzeniu. Tyle tylko że w momencie napięcia mięśni nie zatrzymujemy ruchu na 3 sek. tylko staramy się zmieniać nogi jak naszybciej. Ja tak robię i jest ok.Niestety regulamin zabrania mi umieszczenia linka do strony ze zdjęciami. Zainteresowanym mogę przesłać mailem.

..a ja rosnę i rosnę - latem, zimą, jesienią na wiosnę ;D

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 94
poprosze o te zdjecia moj mail elmircia@op.pl

LEGIA mistrzem!!!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1640
mi tez mozesz przeslac na lotnik11@op.pl , z gory dzieki

Niemowa powiedział głuchemu,że szczerbaty odgryzł włosy łysemu.

napisał(a)
Początkujący
poszło ... proszę o opinie co do tego ćwiczenia jeśli się mylę. Ale ja to w ten sposób oodczytuję :)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1983
WoYT4s-jednak skożystam z twojej podpowiedzi co do piątego ćwiczenia(bardziej odczówalne)i jeszcze jedno pytanie czy u was w czasie i po wykonywaniu A6W odczówacie dolne partie mięśni brzucha? ja osobiście jakoś nie za to górna partie pieczą jak cholera

nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej

napisał(a)
Początkujący
no właśnie ja mam podobny problem - dolne partie brzucha. tzn wydaje mi się że 6 ćwiczenie najbardziej zmusza do pracy dolne partie, ale też wydaje mi się, że najbardziej obciążone są górne partie. Ale tak prawdę mówiąc jestem dopiero w pierwszym tygodniu ćwiczeń. Myślę że coś więcej będe mógł powiedzieć po jakimś miesiącu.Pzdr

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1983
to podobnie jak ja, ale poczekamy zobaczymy

nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3680
ja juz jestem przy 16 dniu :) jestem dumny ze jeszcze sie nie zalamalem :P (oposcilem 2 dni temu jeden dzionek poniewaz przyszedlem trche z napelnionym brzuchem i troche vodki wypilem i ogolnie chcialem tylko zasnac i nie mialem w glowie a6w ale zrobilem nastepnego dnia z rana na czczo)

-_-

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 196 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17370
nie wiem moze jestem jakis dziwny ale w 10 dniu przy 3 serii nie cuzje brzucha, a przez 2 godziny po a6w nie moge zrobic jednego pelnego brzuszka :Q
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
Witam wszystkich dzis skonczylem wlasnie dzien 30 :D poszlo całkiem nieźle. efekty są juz widoczne od dluższego czasu :]

w zdrowym ciele zdrowy duch !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

Odżywki na masę ranking - najlepszy gainer Odżywki na masę ranking - najlepszy gainer Paweł Głuchowski zagra w filmie? Paweł Głuchowski zagra w filmie? Mity na temat odchudzania Mity na temat odchudzania CLA - suplement warty uwagi? CLA - suplement warty uwagi? Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Chia właściwości zdrowotne Chia właściwości zdrowotne Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa? Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa?