SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3050393

Ankieta

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 323
wlasnie martynka wrzuc fote, bo duzo nie mozna powiedziec ... niektorzy waza duzo wzgledem wzrostu a wcale nie sa grubi ...

Takich Dwóch Jak Nas Trzech To Nie Ma Ani Jednego

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41556
_Anus_ a tak z ciekawosci spytam...jakie ty masz wymiary znaczy wzrost wiek waga itp itd oczywiscie jeżeli morzesz.<lol>
napisał(a)
Początkujący
wzrost wiek waga
pewnie ze moge
Wzrost 172
Waga 59
Wiek 15 lat w październiku
w pasie ... za dużo
hehe

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41556
powiedz ile masz w pasie..ale po wadze bardzo ładne wymiary..to po co robisz wogle a6w..:P tylko mam nadzjeje ze nie bedziesz robić takiego konkretnego sześciopaku...mozesz tez podać inne wymiary<lol>..oczywsićie jak chesz:D:D
napisał(a)
Początkujący
hehe moze rzuce zdjeciem ? to za chwile, poczekaj

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 255
No to 8 dzien mam z glowy. wczoraj zrobilem fotke brzucha i jak skoncze A6W to porownam. Nie mam kiedy robic aerobow,moze A6W styknie!

Martynka- Anus i Big_rideR maja racje wklej fotke.

Malfred

napisał(a)
Początkujący
oka czekam z niecierpliwością...
napisał(a)
Początkujący
Malfred- radze rbić areoby przynajmnjej jazda na rowerze z 1h ..to zawsz bedzie lepszy efekt...zeby był jakis ruch wysiłek fizyczny..tak doradzam.
napisał(a)
Początkujący

do nog swoich nic nie mam procz tego ze sie miesnie robia a nie chce miec zbyt widocznych.
ale z brzuchem ciagle walcze
z areobow - rower i bieganie
sorry ze tak dlugo ale "nastepna odpowiedz mozesz wyslac za 139 sekund"
hehe

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 255
Wysilek to mam caly dzien w pracy,tylko ze sie zasiedzialem w domku i odlozylem pare kilogramow tu i owdzie. Ale pracuje nad tym,a rowerek no moze i racja. Tak w niedziele? pomysle. dzieki

Malfred

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

Kontuzja, grzać czy chłodzić miejsce bólu? Kiedy robić okłady Kontuzja, grzać czy chłodzić miejsce bólu? Kiedy robić okłady 8 rzeczy, których nie powinno się robić po treningu na siłowni 8 rzeczy, których nie powinno się robić po treningu na siłowni Nie żyje Kinga Kęsik (Szweda) Nie żyje Kinga Kęsik (Szweda) Jak rozpocząć randkowanie na siłowni Jak rozpocząć randkowanie na siłowni Phil Heath zdradza ile kosztuje jego dieta Phil Heath zdradza ile kosztuje jego dieta 6 najgorszych typów ludzi, którzy ćwiczą na siłowni 6 najgorszych typów ludzi, którzy ćwiczą na siłowni Stały deficyt kaloryczny vs dieta rotacyjna jojo – co wygra?! Stały deficyt kaloryczny vs dieta rotacyjna jojo – co wygra?! Alain Ngalani wojownik, któremu nie przeszkadzają duże mięśnie Alain Ngalani wojownik, któremu nie przeszkadzają duże mięśnie