SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3362334

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Ja mam kilka pytan co do A6W, dzis skonczylem piaty dzien i jak czytalem to trening nie powinien trwac dlozej jak 25 min, 5 dzien czyli 3 serie po 6 powtorzen trwalo u mnie 9 min, czyli jak dojde (o ile dojde) do 4-6 tygodnia, to z pewnoscia sie nie wyrobie z podtrzymywaniem napiecia miesni na 3 sek, na poczatku pisze ze sie skraca w 5-6 tygodniu, ale o jak dlugo? trzyma sie tylko sekunde?? czy moze wogole sie nie trzyma tylko jak najszybciej?? I jeszcze jedno pytanie, niedlugo zaczyna sie rok szkolny i WF, na nich zawsze sa brzuszki itp, do tego momentu nie skoncze treningu, i czy powinienem robic te brzuszki na WFie czy dac se z nimi spokoj?? I jeszcze pytanie, czy po treningu,, np kilka dni po skonczeniu zaczynac od nowa? jest sens? beda jeszce jakies efekty ?? czy moze zwykle brzuszki robic w seriach?? No to wszystko :)

Pozdrawiam i zycze wytrzymalosci w treningu! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
a ja skonczylam ASW juz jakies 4 miesiace temu... i teraz robie drugi raz jestem na 9 dniu.. Powiem wam ze skonczyc bylo mi ja ciezko ale naprawde efekt byl zadowalajacy..tylko ze pozniej strasznie duzo mi sie przytylo bo wogole przestalam cwiczyc i teraz musze spalac :(( ale juz sie miesnie wylaniaja z pod tego tluszczu...jak u pingwina haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55
A czy jak mam 13 lat to też będe miał kratke na brzuchu?? Ja mam troszke brzuszka czyli tłuszczyka czy zginie mi ten brzuszek jak będe wykonywał te ćwiczenia. I jeszcze jedno czy np. jak w pierwszy dzień zrobie 2 serie po 12 powturzeń to efekt będzie widać szybciej. Prosze o szybkom odpowiedź na numer gg albo forum.

KAMIL_PL :):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1340
W 2 dzień 2 serie po 12 powtórzeń? To ile zamierzasz robić np 42 dnia ??? Jezeli chcesz robić a6w to rób ją najlepiej tak jak trzeba, nie mieszaj nic

Who you tryin' get crazy with, ese?
Don't You know I'm LOCO ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1386
odpowiedź do mistrza, co ma 13 lat. Trzeba zaczynać od mnieszej liczby serii i powtórzeń, żeby przyzwyczaić organizm do wysiłku. Później będziesz miał okazję się popisać, jak będziesz musiał zrobić np. 3 serie po 20 powt. Zostaw siły na później, przydadzą się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55
Jak bym skończył te wszystkie ćwiczenia to ile by mi ubyło cm w brzuchu.

KAMIL_PL :):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55
Ile razy dzieńnie musze ćwiczyć szustke wejdera?? Prosze o szybkom odpowiedź!!

KAMIL_PL :):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 409
Kamil, pisze się szóstkę Weidera!
Ćwiczy się raz dziennie, tylko że im dłużej ćwiczysz (chodzi o dni) tym zwiększa Ci się liczba serii do wykonania.
"Jak bym skończył te wszystkie ćwiczenia to ile by mi ubyło cm w brzuchu." Zastanów się co piszesz. Każdy organizm działa inaczej, jeden może stracić 3 cm, a inny wogóle.

Bardziej zyjemy naszymi pragnieniami, niz naszymi czynami ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Plz, niech ktos odpowie na moje pytania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55
Powinieneś zmiejszyć czas napięcia do 1 sekundy albo wogule nietrzymać. Tak pisze na pierwszej stronie postu. Moje gg 2039279:):)

KAMIL_PL :):):)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium