SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363072

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 157
Strangeman ty chyba nie wiesz co to jest spam

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 409
kawiaty-86, efekty są?

7 dzień zakończony

Bardziej zyjemy naszymi pragnieniami, niz naszymi czynami ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3680
co do kraty na brzuchu dziewczyny (jakas dziewczyna wyzej pisala ze chce miec krate) to chyba ciezko zrobic bo chyba za malo testosteronu i nie bardzo miesnie chca wyjsc :] zreszta na zywo jeszcze nigdy kraty u dziewczyny nie widzialem

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
Chodzi mi o to żeby "rozmawiać" na temat Aerobicznej 6 Weidera i tematów do tego nawiązujących....

Chciałbym powiedzieć, że jesteście dopiero początkujący i nie macie chyba doświadczenia takiego jak inni (również włącznie z moją osobą).

Jeżeli oburzają Was moje słowa, spokojnie ja nie musze się wypowiadać... Chcę pomagać innym, bo myśle żę znam się niejako na tym.

Samurajka: jesteś instruktorką sztuk walki, tym bardziej szacunek dla Ciebie. Trenuje również Jiu Jitsu i nawet nie porównóje swojej wiedzy do twojej na ten temat, bo jest znikoma....

W razie potrzemy, pytajcie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10
Witam :) Jest to mój pierwszy post na forum.

Z tego co się dowiedziałem w temacie, jeżeli komuś zależy na spaleniu tłuszczyku to najlepiej robić a6w naczczo. Jednak na wczesnych stronach również była sugestia by robić trening po kolacji (oczywiście po minimum 1h przerwy ;] ). Do tej pory (dzisiaj 10dzień) robiłem a6w tak koło 22-23 (kolacja przeważnie 19-20). Więc jak to w końcu jest? Proszę o pomoc ;]
Jeżeli okaże się, że lepiej robić rano to poprostu cofnę się o 2-3 dni i będę robić dalej.

Jeszcze jedna sprawa... Jeżeli np. robię a6w wieczorem, to rano naczczo mógłbym robić jakiś trening na pośladki, uda i wogóle nogi? I tu prośba, proszę o podanie jakiegoś linka do właśnie takiego treningu. Z tym, że ten trening najlepiej gdyby jak najmniej obciążał brzuszek (wiadomo czemu ;]) oraz żeby nie trzeba było do niego żadnych przyżądów (taki domowy - coś jak a6w). Od razu zaznaczam, że zależy mi najbardziej na spaleniu tłuszczyku (gdyż niestety trochę go mam :( ). Oczywiście przydadzą się mocniejsze mięśnie, jednak np. narazie o kratce z a6w nawet nie marzę.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 409
ja przez 3 dni robiłam na czczo i myślałam że mi flaki wypruje, więc znów robię wieczorem co do spalenia tłuszczyku to najlepiej biegnia na czczo z około 30 minut a jeśli chodzi o ćwiczenia to poszukaj coś tutaj http://www.fit.pl  poza tym ćwiczeń nie aerobowych nie powinno się robić na czczo pzdr.

Bardziej zyjemy naszymi pragnieniami, niz naszymi czynami ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8595
dołączam do was po zakonczonym treningu ABS2 - zaczałem od początku szósteczkę ale to jest lajtowo w związku z tym pytanko czy można zacząć od np 10 dnia??? czy lepiej robić pokolei???

Krzychu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2492
krzynu
wiem ze [poczatkowe dni sa bardzo lajcikowe ja tez tak mialem teraz jestem na 16 i tez jest jak na razie lajt
ale ponoc najlepsze efekty sa wtedy dgy sie wszystko robi po kolei
ja mam troche sceptyczne podejscie do tego ale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 366
A jesli sie pomylilem i pierwszy dzien zrobilem az 3 serie bo zle cos przeczytalem, to robic kolejny dzien 2 serie czy juz mi nic nie wyjdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 409
to rób tak jak jest napisane, trzymaj się reguł. jeśli coś ci się pomyliło to dlaej jedziesz tak jak powinieneś od początku :)

Bardziej zyjemy naszymi pragnieniami, niz naszymi czynami ..

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium