SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3361987

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 864
Ja tez tak mialem. Wielu narzekalo, ze boli, ze zakwasy, a ja nic.
Ale to widac kwestia organizmu. Jakbym robil zle, to by nie bylo efektow, a efekty sa

Trening jest kwestia motywacji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1523
ja mam dziś 3ci dzień. miałem zakwasy okropne. ledwo co zrobiłem te ćwiczenia. ale teraz zakwasy przechodzą. pierwsze 2 ćwiczenia, prawie wcale się nei męczę :P

Początkujący :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3820
no własnie a propo pierwszych dwóch cwiczeń, to robie je podobnie jak 5 tzn nie z taką szybkością ograniczam sie jedynie do jak największego unesienia gónego tułowia i spowrotem bez żadnych przytrzymańponieważ one mi w ogóle nie wchodzą(moze dlatego zę wzmocnił sie brzuch) a po co tracić na nich tyle czasu więc traktuje je rozgrzewkowo, lepiej przyłożyć sie do 3, 4 takie moje zdanie w sumie zyskałem mnóstwo czasu tym sposbem dzisiejszy 28 dzień zajął mi 16 minut wcześniej około 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 434
mam dzis 26 dzien do zrobienia, nie chce mi sie jak cholera:P ale wieczorem sie jakos zmusze, dzien dzien 2 treningi w noge i jeszcze a6w:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
1. Płeć jak najbardziej ma znaczenie, "tłuszcz" odkąłda sie w innych partiach ciała, inny jest metabolizm itd. Zależy również od typu budowy: ektomorfik, mezomorfik i endomorfik. Jeżeli chodzi o szybkość kratki to Ci pierwsi wygrają, jeżeli chodzi o jakość kratki to Ci 2, a ostatni mają przekichane...

2. Jeżeli chodzi o pore, to stwierdzenie że odpoczynek musi być 24 h jest nie dokońca prawda.... Pisałem o tym pare razy... Wrrr... Rano jest mało glukozu (glikogenu) we krwii i mając wysiłek "spalamy szybciej tłuszcz", wieczorem, lepiej wykonujemy ćwiczenie bo jesteśmy bardziej rozruszani, rozciągnieci

3. Lordoza, skrzywienie itd... Dosyś mocno wpływa na nasz organizmy, jeżeli bedziesz odczuwała dyskomfort, ból itd zaprzestań ćwiczen. Nie przeciązaj ledżwi, próbój robić specjalne ćwiczenia, pozwalające na rozbudowywanie i wzmacnianie miesni przykregowych.

4. Jesteś szczupła a masz tłuszczyk.... Z całą pewnością powiem, że kratka u kobiety = bleeee.... fuj.... Nigdy w życiu. Kobiety muszą troche go mieć, mi sie to podoba i wcale nie przeszkadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 411
W 100 procentach zgadzam się z tym czwartym Strangeman :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2417
Czyli jak trenowac? Po silowni wieczorem od razu czy jakos w innej porze? Jest roznica? Ja jestem po 3 dniu.

cztery tabletki metki najlepsze dla twojej sylwetki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 589
a gdzie moge sie dowiedziec co oznaczaja te nazwy budowy ciala..?
widze efekt a6w :) ale tylko jak siedze i sa miesnie napieter heh w kazdym razie przedtem tak nie bylo :)
,moze mi ktos powiedziec co tak wlasciwie wystaje [rzy lordozy ledzwowej ? (zelodek , wata itd) PoZdrO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
smerfna: sformuuj najpierw poprawnie zdania, a póxiej Ci odpowiem

Orzeł: a co zresztą, nie zgodzisz sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 411
Też się zgadzam :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium