SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3359916

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 320
A ja właśnie skończyłam 4 tydzień.
Mięśnie dolne pracują równie dobrze, jak górne, tylko trzeba nogi dociągać i opuszczać razem, równo i w miarę spokojnie, a nie puszczać, jak spadną.
Druga rzecz - cały czas trzymać plecy wciśnięte w podłogę, zwłaszcza odcinek lędźwiowy.

Co do tempa to jest takie, a nie inne, żeby nie odpoczywać za długo i wciąż mieć te mięśnie brzucha napięte. Zbyt długie leżenie pozwala im odpoczywać. Im więcej powtórzeń, tym mniejsze przerwy między powtórzeniami, a więc brzuch pracuje w napięciu cały czas.

A tak poza tym zaczynam się nudzić. Ponieważ to, co mam na brzuchu przerosło moje oczekiwania, więc zmodyfikowałam trening. Robię w rytm muzyki, bez 2-3 sekund w napięciu, po prostu do dwóch uderzeń rytmu - kaloryfer mi nie jest potrzebny.
W ostatnim ćwiczeniu najpierw seria z nogami do 45o, potem do pionu, a w trzeciej serii na zmianę. Inny rodzaj ruchu, niż poprzednio i znów mam zakwasy.

No to jeszcze 14 dni, a potem zaczynam trening na ręce ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23375
ja jestem przy 7 dniu a6w i wczoraj kregosłup zaczął mnie bolec..w odcinku ledzwoiowym...odkad pamietam to troszke mnie tak bolało nawet jak nie wykonywałam cwiczen.teraz od kwietnia biegam i od tygodznia a6w ..a i jeszcze lewa noga troche boli jak podnosze..ale noga to pewnie od biegania.macie jakies sposoby na moj kregosłup bo ja bym chciała do konca wytrwac w a6w :):)

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 276
Siema jestem tu nowy... A6W robie juz troche.. dokladnie dzisiaj będe miał 30 dzień.. Musze przyznać że efekty są całkiem całkiem.. mialem niezla oponka na brzuchu a teraz wciaz fat jest ale juz o wiele wiele mniej:):) powiedzcie czy jak na 14 latka 55kg to Duzo??
;):D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 567
spawczyk nie jadlem wogole tluszczy ani slodyczy. Od jakiegos lekkiego obiadu jadlem tylko jablka, jakies inne owoce i nic oprocz tego. rzadnej specjalnej diety nie mialem tylko jadlem głownie owoce i warzywa. powinno sie jesc malo a czesto. Na poczatku chudlem ok 2 kg na tydzien a pozniej troche wolniej 1 - 1,5 kg na tydzien. Łącznie zajelo mi moze 2-3 miesiace. wtedy nie znlem jeszcze A6W tylko robilem ok 100 zwyklych brzuszkow dziennie. Jak bedziesz mial motywacje to ci sie uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 567
five5
to nie jest duzo ale zalezy ile masz wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1640
dzieki szinsu, postaram sie robic tak jak Ty :)
five5:
ja mam 14 lat i waze 70 kg a wzrostu mam 180.

Niemowa powiedział głuchemu,że szczerbaty odgryzł włosy łysemu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 567
no to ja mam 12 lat 59 kg i 170 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23375
hm..mogłby mi ktos odpowiedzien na moje pytanie ktoore zamiesciłam powyzej byłabym wdzięczna :)

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2157


Skończyłem
A oto efekty. Od lewej
6 dzień, 16, 21, 28, 35 a dwa ostatnie z 42 Prosze o ocene
Od niedzieli zaczynam ABS 2
pozdro 4 all i zycze duzo wytrwalosci

Człowiek wart jest tyle, ile dobrego uczynił
Moje foty po a6w do oceny http://www.sfd.pl/temat198423/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1397
Witam. Mam pytanko. Dzisaj jest piątek. Sprawa jest taka. Wczoraj nie zrobiłem a6w. I w środe też nie zrobiłem. A w czwartek zrobiłem. I pytanko, czy musze zaczynać od nowa ? Jestem na 10 dniu. Chodzi mi o jak najlepsze efekty. Czy jak będe robił dalej to czy nic nie strace ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium