SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3029118

Ankieta

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2404
Sydemon, dzięki i gratulacje!

maro_sz_17 - efekty imponujące, również gratuluję, niedługo będę abonentem, to Ty i Sydemon macie zaklepanego SOGa ;]

540 brzuszków ;O ...nie wiem jak to zniose, ale jestem podjarany i nie mogę sie doczekać!
Za chwilę zaczynam 1 seryjkę :)

...zycie jest za krotkie zeby je przespac ;p

serial do wszytkich gier i softow: 5P13R-D4L4J-1KUP5-30RY6-1N4L4

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1640
ej czemu jak robie cwiczenie 1 i 2 to mi sie prawie miesnie nie napinaja? =/ i czy jak zatrzymuje na 2-3 sek w maxymalnym napieciu to Wy oddychacie przez ten czas czy wstrzymujecie oddech?

Niemowa powiedział głuchemu,że szczerbaty odgryzł włosy łysemu.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 864
Jak Ci wygodniej. Ja w fazie unoszenia robie wydech, a potem, jak zatrzymuje to jest plytki, spokojny wdech, wydech i opuszczam.
Lepiej nie zatrzymywac oddechu przy wysilku, bo mozna sobie zrobik krzywde w skrajnych przypadkach nawet...

Trening jest kwestia motywacji...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 545
mam pytanko.jestem na 8 dniu, jesli zrobie jeden dzien przerwy to nic sie nie stanie??pzdr
napisał(a)
Początkujący
Skoro tak bardzo Ci jest ten wolny dzien potrzebny, to ok, ale niech to bedzie jeden dzien. Zrob 8 dzien, dzien przerwy i 9 dzien. Zadnego podwajania ani nic takiego.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6287
witam wszystkich robiących a6w.ja dzis zrobilem 34 dzien i powoli zbliżam się do końca.Z efektów jestem nawet zadowolony, ale jak skoncze 6 biore sie za ABS :) takie małe rady dla osób zaczynających lub w pierwszych dniach: nie bujcie się tej progresji bo jest ona tak dobrana ze ciągle ćwicząc nawet nie zauważycie że robicie po 20 powtórzeń.Największym wrogiem 6 jest monotonnia, po kilkunastu dniach te ćwiczenia sie poprostu nudzą, a liczenie cały czas do iluśtam tesh przynudza.no ale trzeba sobie z tym poradzić i ćwiczyć.6 wg mnie najlepiej robic rano,kiedy jest sie świerzym i wypoczętym. W moim przypadku im puźniej robiłem tym gorzej mi to szło...i to by było na tyle...pamiętajcie aby się nie poddawać....

only 8 days....
napisał(a)
Początkujący
Świete slowa. Monotonia zabija

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 156
witam dzisiaj jestem na 2 dniu ale mam mały problem z ćwiczeniem 4 . Bo nie moge dotknąć łokciami kolan , w tym momencie jest to dla mnie mission impossible . czy w tym ćwiczeniu trzeba nimi dotykac kolan ?
napisał(a)
Początkujący
w zasadzie sie powinno, ale mnie sie na poczatku tez nie udawalo. To przychodzi z czasem. Probuj

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1474
witam. Kiedys cwiczylem A6W ale gdzies kolo polowy skonczylem z tym. Z efektow jestem zadowolony. I teraz mam pytanko: czy ten trening dobry jest na mase??? bo aktualnie jade treningiem na mase. Moge wywalic z mojego planu trening brzucha i cwiczyc A6W????
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

Leksykon suplementacji: Kurkumina Leksykon suplementacji: Kurkumina TOP 10 najbogatszych kulturystów na świecie TOP 10 najbogatszych kulturystów na świecie „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?! „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?! Zerwanie mięśnia, jak do tego dochodzi? Zerwanie mięśnia, jak do tego dochodzi? Krwiak, przyczyny i leczenie Krwiak, przyczyny i leczenie Dieta IF - 3 powody, dla których warto stosować przerywany post Dieta IF - 3 powody, dla których warto stosować przerywany post Przedtreningówka domowej roboty Przedtreningówka domowej roboty Motywujące przemiany fitnessek Motywujące przemiany fitnessek