SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3058774

Ankieta

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7220
Ja jestem dziś po pierwszym dniu, normalnie jusch zaczynam się bać o kolejne :P Daje niezły naciąg w brzuszku, aż miło. Pozdrawiam!

SFD rzondzi :D

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Czym grozi wykonywanie treningu dłużej niż 25 min? Jade dzisiaj 8 dzień i boję się, że za jakiś czas przestanę się wyrabiać w czasie. Moge to cwiczyć dłużej? Czy jak przestanie mi brakować czasu to będę musiała przerwać?

"Niewazne ile razy przyjdzie wam wykonywac daną rzecz – róbcie ja dotąd,
dopóki nie zostanie dobrze zrobiona. Wierzcie w siebie,
niezaleznie od tego, ile negatywnej energii sprowadza was w dól."
Michael Jackson

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 864
Zrobienie A6W w czasie dluzszym niz 25 minut grozi strata czasu wieksza niz 25 minut na trening
Ja tez sie nie wyrabiam...

Trening jest kwestia motywacji...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6392
hehe jaka dyplomatyczna odpowiedź:D Ja jade dzisiaj 31 dzień:D Na razie sie wyrabiam w czasie:D

Szlachetne zdrowie, ile Cię trzeba cenić...ten tylko sie dowie kto choć raz potrenował:p

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15595
starajcie sie wyrabiac w czasie !

jeden koles sie mnie na gg pytał czy A6W moze trwac godzine bo tak robi

ch*j wie wszystko :D

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1932 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34966
ja 7 dzien czyli wczoraj w 10 minut zrobilem :) poprostu calkowite zlikwidowane przerwy duzo daja a nawet jak sie jest zmeczonym to przeciez zaczynajac nastepna serie te 1 cwiczenie jest bardzo malo obciazajace wiec mozna normalnie cwiczyc odpoczywajac a i u mnie ma znaczenie kiedy zaczne cwiczyc jak np 1h po obiedzie wypoczety to naprawde szybko mi to idzie

....:::KOЯN:::....
....:::SliPKnoT:::...
βЦςЂέЯЈЄ
[baby to chóje] SZEF !

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6392
hehehe no ładnie:D godzina:D buehehe biedny:D

Szlachetne zdrowie, ile Cię trzeba cenić...ten tylko sie dowie kto choć raz potrenował:p

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 412
No 8 dzień zrobiony, nawet sie zbytnio nie zmęczyłem. Które ćwiczenie najbardziej i najmniej lubicie?

Ulubione - ostatnie 6-te
Znienawidzone - 5-te

:)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5131
3 wymiata

Iceman

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2054
Dla mnie ulubione to 6 a znienawidzone to 3, nawet myślałęm czy go nie wywalić z treningu :((
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

Akop Szostak wraca do MMA! Akop Szostak wraca do MMA! Cytrulina wspomaga anabolizm! Cytrulina wspomaga anabolizm! 8 błędów, które być może popełniasz na siłowni 8 błędów, które być może popełniasz na siłowni Kreatyna wspomaga mózg i układ kostny Kreatyna wspomaga mózg i układ kostny Paweł Jabłoński - ocena sylwetki Paweł Jabłoński - ocena sylwetki Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji Pizza proteinowa ALLNUTRITION Pizza proteinowa ALLNUTRITION