SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3029184

Ankieta

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2032
nie ****a nie nadążam za słabiutki jestem narazie ale stale próbuje może w końcu podgonie

SUNRISE WITH EKWADOR 2004

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 220 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8658
jestem po pierwszym treningu ,daje w ****e strasznie ale o to chodzi!!!!
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43246 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
czesc wszystkim, własnie zrobiłem dzień 6 i jutro przede mną 7 (a więc skok na 8 powtórzeń)..cwiczę rano na czczo i powiem szczerze za zamierzam tak ciągnąć do końca..brzuch przez resztę dnia przy napięciu naprawde twardy...co do cwiczeń to między seriami robię sobie jakieś 15-20 sek przerwy (i tak jak dla mnie wysiłek mega)...pozdrawiam i mam nadzieję ze wszyscy wytrwamy...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5305
zaczynam od srody, bo co jak co ale basior to mam potężny
jedno pytanie:
moge robic tak:
ide cwiczyc na silke ok 16 robie trening masowy, przychodze, nic nie jem tylko od razu szóstka 30 min odpoczynku i jedzenie?

reszta jest milczeniem...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1736
A co za roznica??
Ja silowania, jem, robie brzuszki - i przez to ze sie zmecze brzuszkami robie sie glodny i znowu jem łatwiej wtedy wchodzi..

Honor w duszy, siła w dłoni!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15595
kurde dzis robiłem 3 dzien dopiero eh ale szybko zleci a jka wam idzie trening widac efekty??

ch*j wie wszystko :D

napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 2017 Napisanych postów 50413 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 463294
Ja skonczylem 5 dzien ale napisałęs ze trening ma trwac max 25min a ja 5 dzien robilem 20min nie wiem jak ja zrobie pozniej ostatnie dni w 25min

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7994 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70808
Wcześniej miałem 2 dni przerwy [ale w jednym z tych dni miałem ostry trening na ktorym wymęczyłem brzuch] nastepnie zrobiłem trening[wczoraj] i dzis zapomniałem o nim , robić go teraz?[jestem troche najedzony] czy moze jutro rano?

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 537 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8810
^^Jacek skoro robisz masówke po siłce zjedz przynajmniej 80g węgli i ze 20 białka. A jak będziesz zapchany to walnij trening wieczorem.

(L)(L)(L)
United We Stand, Divided We Fall

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5305
looz dzisiaj zacząłem

reszta jest milczeniem...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

Problemy ze stawami - co robić? Problemy ze stawami - co robić? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Mąka kokosowa - właściwości Mąka kokosowa - właściwości Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Kiedy robić przerwę w treningu? Kiedy robić przerwę w treningu? Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki