SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3028621

Ankieta

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
a was tez szyja napierdziela od tego?? bo ja jestem po 3 dniach i mnie boli :/
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43240 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Witam!
Dzisiaj zacząłem drugi raz A6W po 4tygodniowej przerwie i mam nadzieję, że drugi raz ją skończę i wyniki bedą równie zadowalające
Ćwiczcie bo warto!!!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1687
tak mnie tez boi szyja i uda bardzo :/

Podstawa lezy w silnej woli

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272
Mnie nie i wątpie że będzie mnie boleć bo robiłem dużo więcej powtórzeń na ławeczce skośnej i nic mi nie było nigdy ... Kwestia przyzwyczajenia...

Pozdrawiam
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
juz mam 7 dni i jest fajnie :D cegielki bardziej sa uksztaltowane :D malo a juz zaczyna cos byc, ciekawe jak na koniec :)
napisał(a)
Początkujący
Ja dzisiaj mam 5 dzień... a nie widze odpowiedzi ludzi co pokończyli ten plan... Jak wam poszło ? Dostaliście jakichś fajnych kształtów ?

Pozdrawiam
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9763
dzis 24 dzien byl, ksztaltow nie ma wzmocnily sie miesnie brzucha i pozatym coraz bardziej nie chce sie robic.

Zmieniony przez - Stavros w dniu 2004-10-29 22:34:39

Stavros

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 313
No ja dzisiaj 23 dzien jade. Efektow nei widac brzuch mocniejszy a nie chce sie jak diabli zajmuje to coraz wiecej czasu. Pozdr.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1453
Ja po zrobieniu całego cylku stwierdzam, że trening jest ogólnie średni na jeża... W ostatnie dni nie da rady zrobić 3 seri po 24 powt. w 25 min. n.i h.u.j.a......

Trza być Twardym a nie mniętkim... ;)
http://www.sfd.pl/temat166059/ 

napisał(a)
Początkujący
No to tak jak myślałem... ale wyćwicze go do końca ... Heh najlepsze efekty to są zaraz po skończonym treningu ;) wtedy fajnie wszystkie kosteczki są napompowane ;)

Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Zakwasy - czy trenować? Zakwasy - czy trenować? Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki TOP 10 bicepsów w historii TOP 10 bicepsów w historii Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym