SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Activlab SOYA PRO

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 376

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 247 dni Przeczytanych tematów 212
Witam,
niedawno kupiłem białko sojowe firmy powyżej w temacie. Na opakowaniu pisze że jest bogata w BCAA, glutaminę i arginininę. Chciał bym się dowiedzieć ile gram tych składników znajduje się w jednej porcji 30gram. Nigdzie nie mogę tego znaleźć dlatego zwracam się do was
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4581 Napisanych postów 132654 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 687835
jedynie producent ma odp na tego typu pytanie, by musial podac aminogram produktu
napisał(a)
Początkujący
mi nie chodzi o jakiś tam bardzo dokładny wynik
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4581 Napisanych postów 132654 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 687835
szukalem, to nie widzialem nigdzie
napisał(a)
Początkujący
Mam jeszcze jedno pytanko do Ciebie. Oglądałem pewien filmik na yt i tam taki jeden typek mówił że zażywanie białka po treningu niema sensu ponieważ te proteiny zostaną zamienione na węglowodany, To prawda ?
napisał(a)
Ekspert
zalezy od calosci diety, rodzaju wysilku, czy restrykcji kalorycznych, nie da sie formulowac takich wnioskow ogolnikowo
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 635 Napisanych postów 34061 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 242844
na przyszlosc lepszym wyborem będzie wpc
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1246 Napisanych postów 42860 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 410332
Dokładnie, białko sojowe to średnie rozwiązanie wybieraj następnym razem WPC

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
Haha na paczce pisze ,,źródło pełnowartościowego białka" ale jak za 50zł 2 kg to bardzo tanio za dobre WPC musial bym dać z 120zł
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 1616 Napisanych postów 35862 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 229099
No właśnie Na paczce może też pisać, że jest na mase, siłe itd., ale nie ufaj reklamą To tylko kotlet w proszku, w tym wypadku kotlet sojowy

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
Początkujący
ej a co wy na to żeby mieszać 30 gram tego białka i 50 gram gainera i do tego 5 gram monohydratu? Wtedy jedna porcja by miała z 30g białka, 45g węgli i jakieś 300 kcal. Czy lepiej tego nie łączyć i pić o rożnych porach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stagnacja

Następny temat

Kurza klatka

Odchudzanie - jak długo mam czekać na efekty? Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup Zawodniczki bikini fitness w seksownej bieliźnie Leksykon suplementacji: Gotu Kola 07-08.10.2017 Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów - WYNIKI Cellulit - co jest jego przyczyną i jak się go pozbyć? Trening gwiazd Hollywood - czy jesteś jedną z nich?