SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Acetosteron czy ZMA+Tribus+ALC

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3217
Witam!
Jakie sa wasze zdania na temat Acetosteronu? Czy lepiej jest przyjmowac wlasnie ten suplement czy lepiej polaczyc ZMA, Tribusteron (o jakiej mocy?) i ALC?
pozzdrawiam.rehab
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Ja zawsze bylem za tym zeby laczyc suple oddzielnie a nie lykac stacki...sam tak robilem...
Co do tt to wez ultiamate albo olimpu ale ta 90%....bo ten slabszy cos malo ma pochlebnych opini!

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Przyjmowanie oddzielnie ma ta zalete, ze mozesz dawkowac poszczegolne skladniki ile chcesz i kiedy chcesz, stack[acetosteron] przyjmujesz wszystko w jednym czasie i jak chcesz zwiekszyc dawke jednej substancji to proporcjonalnie zwiekszy sie tez dawkowanie innych substancji, ale za to jest mniej klopotliwy.
W acetosteronie masz TT60 i taki ci tez proponuje, jezeli zdecydujesz sie na oddzielny zakup produktow.
Wybierz ten, ktory bardziej ci odpowiada.

Dodam jeszcze tylko, ze acetosteron wychodzi taniej, niz gdybys kupowal wszystko oddzielnie

Zmieniony przez - anar w dniu 2004-04-04 19:00:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
równiez radze osobno, lepiej mozna sobie ustawic suplementacje, i dac w odpowienich porach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
podobnie jak koledzy sądzę ,że lepszą opcją jest zakup wszystkich skuadników oddzielnie...powód jest prosty - dogodna możliwość dawkowania tych supli...zresztą była już o tym dyskusja w dziale

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a po jakim czasie/ilosci tabsow czuc efekty tzn te bardziej pobudzajace:-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Oddzielnie = możliwość dowolnego dawkowania wg uznania

Po jakim czasie czuć większa moc , ja już po tygodniu czułem jakieś działanie pobudzające ;). Masa , siła- raczej bez spektakularnych efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli zalezy ci na suplementacji alc i zma, to wybierz acetosteron dokladajac do niego poprostu tribusterona.W acetosteronie dawki alc i zma sa w optymalnych uniwersalnych ilosciach, a biorac tribusterona regulujesz poziom saponin w suplementacji.
Pamietaj ze kupujac stack troche oszczedzasz na suplementacji.

Jakies odczucia powinny byc po 1-2 tygodniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakbym w******lił tego 30 (wersja90) w powiedzmy 2dni to tez da powera w wyrku?:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
nagla potrzeba?
raczej nikt nie testowal takiej opcji, wiec nie wiem czy ktos ci odpowie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paalkaa a po co ci power w wyrku, chyba nie znalazles juz jakiejs dziewczyny - widzisz takie sa konsekwencje cyklowania ;)

Zacznij od normalnych dawek i wez 60% saponin.Na nagfla potrzebe zjedz sobie jakies afrodyzjaki albo kup viagre

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-04-05 11:43:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Pana Sławka A.

Następny temat

creafusion

WHEY premium