SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A co mi tam- Spróbuje :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 99669

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a nie zasmiecajcie tego postu jakimis posranymi zdjeciami, to post Spice a nie wlochatego jajka i czekoladowych prezerwatyw... Cortino Tomazzo zalozcie swoje posty i tam wpierniczajcie te posrane foty...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę , okoliczności są wyjątkowe, damy rade bo nie damy się skłucić, nie będziemy słuchać ludzi którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą to nie widzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 993 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6011
Heh jaki podliz a co Spice ma monopol na posty ? Ciekawe czy w innych postach tez tak gadasz np."Nie zasmiecajcie postu np.Plisskena bo to jego post"

Chcesz sie pozbyc najwiekszego wroga ? Daj mi soga !!!

Pozdrawiam.

"Don`t push it !"

BALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ TO WSZYSTKO PRZEZ NIEGO

Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17777
mbj brian cos sie chłopka rozbrykałes... na Ciebie tez się bat znajdze!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sould i Swiniak... ****a powiecie mi w koncu o co wam chodzi? Czy poprostu wam sie nudzi i zaczepki szukacie?

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę , okoliczności są wyjątkowe, damy rade bo nie damy się skłucić, nie będziemy słuchać ludzi którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą to nie widzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe spoko koles chce tardziela przez Spice zagrac . Dural podciol mu srzydelka a teraz od nowa się zaczyna .

Łapię chwile ulotne jak ulotka

Życie jest zakrutkie, aby się zastanawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ecik...- malenka... jestes WIELKA... powiedz mi, jak dlugo musiales myslec, zeby wydumac takie niestworzone rzeczy? Obnazyles mnie do konca... jak ja teraz spojrze ludzia w oczy? Juz wszyscy o mnie wszytsko wiedza... Boze... tak chcialem byc twardzielem... chociaz na forum... tak chcialem zeby Spice zwrocila na mnie uwage... ja sie chyba powiesze... Brawo chlopacy brawo...
Ps. Ecik... z Duralem to juz temat zakonczony... wiec zajmij sie swoimi sprawami, oki?
A teraz chlopcy radaraowcy... musze wam dac ignora, bo nie moge dac sie sprokowac... PRZEPRASZAM, taki mi przykro ze nie moge juz z wami podyskutowac...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę , okoliczności są wyjątkowe, damy rade bo nie damy się skłucić, nie będziemy słuchać ludzi którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą to nie widzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 993 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6011


Chcesz sie pozbyc najwiekszego wroga ? Daj mi soga !!!

Pozdrawiam.

"Don`t push it !"

BALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ TO WSZYSTKO PRZEZ NIEGO

Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
Rozkrecili sie Chlopcy
hehehehhehehehehehehehe

-== Property of The International Muscle ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Swniaczku mozesz wyluzowac?
Souldrinker Ty tez se daj na wstrzymanie... nie mam ochoty znowu sie z kims uzerac... chyba ze Ci tak na tym zalezy...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę , okoliczności są wyjątkowe, damy rade bo nie damy się skłucić, nie będziemy słuchać ludzi którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą to nie widzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LoL ja nie mogle smiac mi się chce ... Kto tu szuka zaczepki brian ?? Komentujesz wszyskie wypowiedzi i powiedzmy... hm ... smiesznie . Do tego po twojich wypowiedziach faktycznie mozna myslec ze jestes twardy gdybym nie widzial Twoich fotek to bym się pewnie bał ( także fotki z avaranga )


Łapię chwile ulotne jak ulotka

Życie jest zakrutkie, aby się zastanawiać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrobiłęm zdjęcie dla ducha !!!

Następny temat

Do oceny (ale bez wrzucania)

WHEY premium