SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

A co gdyby tak ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2550

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3118 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68568
A więc. Siedzimy z kumplami na siłowni i jak to na siłowni pieprzymy od rzeczy.I kumpel mówi że jak był na obozie był to wsadzili do dupy koledzie butelke z wódką i po 2min był napi*** jak świnia. I oczywiście jak to ja wpadłem na pomysł 'a gdyby tak wsadzić tabsa z kreatyną do dupy to by się pewnie też szybko wchłonęło' I zrobiliśmy konkurs ;D i oczywiście ja przegrałem ;D A przegrany ma wsadzić kaspa mega 1250 z olimpu do dupy I tutaj moje pytanie, czy to ma jakiś sens ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8071
Może jak by to był czopek kreatyny
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3118 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68568
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8071
Nie wiem nie znam się na "do dupnych" odżywkach :D
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4282
hahaha ale pomysl :D moze i by sie przyjelo o ile bys nie zablokowal sobie odbytu/nie wysral wczesniej takiego gigant kapsa :d
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1862
Może w ogóle zacznij jeść przez dupę?

'No pain, no gain..'

napisał(a)
Początkujący
Zablokujesz sobie odbyt to będziesz srał uszami
napisał(a)
Ekspert
<lol2> czemu nie ;D Jak mi się uda to dam wam znać <lol2>

Zobaczymy ;D ja nie ryzykuje bo srać uszami nie zamierzam Zobaczymy co kolega zrobi

Zmieniony przez - Mosto w dniu 2010-09-04 21:40:07
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10018
HAHAHAHA

http://mojapala.pl/powieksz/aman

http://www.skateboard.pl/  głosować na Łukasza Cebule, ankieta po prawej

napisał(a)
Początkujący
Przyjdzie później na siłkę , zepnie się przy 200 na klacie ,a tam nie fajny zapach z uszu :D
napisał(a)
Ekspert
'Softek' Stary jak ty coś walniesz ;D Tak się z tego lałem że pod biurkiem wylądowałem ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga dietetyczna na prezent?

Następny temat

Nowy filmik do oceny

Wypadanie włosów - przyczyny, zapobieganie Wypadanie włosów - przyczyny, zapobieganie Sylwetki, które motywowały nas w kinie Sylwetki, które motywowały nas w kinie Białkowe "ptasie mleczko" w wersji light Białkowe "ptasie mleczko" w wersji light Angelika Podwiązka  - ocena sylwetki Angelika Podwiązka - ocena sylwetki Jakich produktów nie wolno przechowywać w lodówce? Jakich produktów nie wolno przechowywać w lodówce? Kurkumina - superfoods w natarciu. Właściwości i badania. Kurkumina - superfoods w natarciu. Właściwości i badania. Forskolina suplement przyszłości - działanie i zastosowanie Forskolina suplement przyszłości - działanie i zastosowanie 15-letni kulturysta - Tristyn Lee 15-letni kulturysta - Tristyn Lee