SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A co gdyby tak ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Dzięki swej wchłanialności daje lepsze efekty niż anapolon, przy znikomej szkodliwości.
Jak widać Jelfa nie próżnuje...

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2010-09-04 23:00:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Bomba1
jak spory % omija wątrobę to może niedługo kolesie zaczną wszystkie orale typu meta, wino, antek do dupska sypać żeby bebechy chronić

w ogóle co to za temat

Zmieniony przez - jac88 w dniu 2010-09-04 23:33:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4629
Nie wiem czy sie nie myle ale raczej w jelicie grubym w odcinku odbitnica i okreznica nie zachodzi trawienie czyli otoczka sie nie rozpusci i wydalisz (bo raczje taps dalej nie zostanie wessany)ale to tak na marginesie bardziej ciekawia mnie te pedalskie ciagutki xD

Achh ten kolezenski klimat xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak chce gainera zaaplikować? To lejka używać i wlewać gotowe, czy shake'a robić w środku ?

Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2010-09-04 23:42:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
No to juz wiem jakbym sie czul na "gejowskim" forum...

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
W sumie to nie wyciągaj tej kreatyny najlepiej z pudełka takiego przynajmniej 300kapsów,może poza wielką przyjemnością bo było nie było pudełko spore a widzę że Ciebie i kolegów to kręci nie będzie innych skutków ale raz się żyje
Tylko żebyście tam z kolegami kiedy hantli nie pogubili
Odpowiedzi takie jak pytanie a więc do dupy!

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Bomba1 a nie słyszałeś o metodzie studenckiej? (sam nie testowałem bo na studiach nie byłem, ani sie nie wybieram, ale starsza koleżanka opowiadała) Jak to wlewali 0,5L wódki do nocnika i każdy siedział około 30minut, i każdy był naje**ny albo namaczali wacik w wódce i wsadzali do d*py i też faza była, a to przez to ze odbyt jest silnie ukrwiony i sie szybko alko do organizmu przedostaje.
A jak by ktoś chciał szybko wytrzeźwieć (tu info od lekarki co z alkoholikami miała do czynienia) to niech sobie wsadzi kostki lodu w d*pe

P.S. Jak ktoś wytestuje to niech da znać

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Ja nie wytestuje na pewno ;D Ale kumpel za 20zł pewnie wytestuje ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8081
Przemyski pamiętaj shake ass :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2975
Sasiad - slyszalem, moi znajomi kiedyś tak czasem robili, tyle że z miski. Mówią że ekonomicznie ale pozniej taki kac ze glowa mala.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga dietetyczna na prezent?

Następny temat

Nowy filmik do oceny

WHEY premium