SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AVASSO/Dziennik/Nowe str 100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
no polaco_92 dobrze prawi

ja tam wcale fotek nie robie sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Tu się z wami zgadzam ostatnio chodzę tylko z tego powodu pod****iony wszystko mnie drażni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
no widzisz a ja nie mogę przestać napinać bicepsa i patrzeć na niegoa jak zobacze lustro to pól godziny się napinam

ciężki to nalog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Mam foto całości ale nie wrzucę. Zachowam je i porównam z progresem po treningu nowym!.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
Hehe widzę pełna mobilizacja, niestety ten sport do lekkich nie należy trzeba być cierpliwym, robić swoje powoli i do przodu.
Apetyt rośnie w miarę jedzenia i taka prawda że chyba nigdy nie będziesz super zadowolony do końca, zawsze będzie coś do poprawy, ale o to w tym właśnie chodzi.
Powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Panowie bd zmuszony na razie zrezygnować z dzienniku ponieważ padł mi dysk w kompie i oddałem go dziś na gwarancje. Wypiski prawdopodobnie bd dawał od dziewczyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
No tak, redukcja

Jak widzisz na sobie to nie jest wcale łatwa sprawa aby tylko palić tłuszczyk a mięsień zachować. Człowiek uczy się na sobie i prawdopodobnie zbyt duże obcięcie węgli powoduje, że stałeś się płaski... i mięśnie mniejsze... Może za mało białka w diecie?

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Forma to nie same cycki

Zaglądnąłem sobie bo dawno mnie nie było

Przyłóż się do wąskiego wyciskanie w "naszym" planie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Myślę że na redukcje typową przyjdzie czas. Białko wątpię bo przy każdym posiłku jest min 30g białka. Dlatego od poniedziałku ruszę pełną parą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase- nadaje się?

Następny temat

Co zrobic, by cos osiagnac ?! Pomocy :<

WHEY premium