SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468385

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Ładne siady !!!
ps. Dziś poćwierkiwałam przy 45kg w siadach. Takie tam były radosne nowe zabawy hahaha. Poza tym czasem trzeba "mięsem" rzucić. Bo tak


Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2017-10-13 22:48:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki.
Dziennika nie prowadzisz, to możesz u mnie - co tam u Ciebie? Powrót do dźwigania już był? Tęsknimy tu...

O, zdążyłaś edytować, już coś wiemy, ale rozwijaj, rozwijaj.


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 10/13/2017 10:50:26 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Zmiany, zmiany. Jestem obecnie pod opieką trenera.
Na razie jakby rehab. Nie, nie miałam kontuzji ale eliminacja złych nawyków to jakby rehab + szukanie słabych punktów i sposobów na nie. Nowe, inne ćwiczenia i w efekcie 45 mnie gniotło w siadzie 3 ćwiczenia i byłam uchetana a udka mi się trzęsły. Taka zmiana

A wszelakie odmiany HT, glutów, mostów są ok. U mnie fajne przełożenie mają na dopięcie w ciągach i cos tam w siadach pomagają ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jak u Ciebie były złe nawyki, to mnie by sama sztanga przygniotła po poprawkach

W nogach cisza, za to tricepsy mocno przyjeły wczorajszy ekspres.


Mały offtop, bardzo ryzykowne zagranie ze strony pana Janka! Jeden z wyznaczonych testerów wali prosto z mostu, więc na pierwszy ogień go wrzucać-żeby ten pierwszy nie okazał się ostatnim testem sponsora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130935
fanslaska
To jak u Ciebie były złe nawyki, to mnie by sama sztanga przygniotła po poprawkach

W nogach cisza, za to tricepsy mocno przyjeły wczorajszy ekspres.


Mały offtop, bardzo ryzykowne zagranie ze strony pana Janka! Jeden z wyznaczonych testerów wali prosto z mostu, więc na pierwszy ogień go wrzucać-żeby ten pierwszy nie okazał się ostatnim testem sponsora
O kogo Ci chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
może chce sprawdzić czy być może suple tego producenta lepiej na niego działają niż poprzedniego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130935
Domyśliłem się

Te kody rabatowe wydają się dobrą rzeczą . Dopingują do przekroczenia kwoty rabatu aby dokupić pasujące nam suple.
Też zaczynam brać kreatynę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
Haha świetna historia :D
Ja to tam się nie ceregiele, jak ktoś w McFicie robi przysłowiowa wiochę lub zostawia bałagan (bo u mnie w boxie jest kultura) to wprost mówię co ma zrobić i żeby nie od*ierdalal głupich akcji. Jak dziewczyna zwróci uwagę to gościa wryje i grzecznie ogarnia co trzeba. Ale to tez wymagało wyrobienia sobie pewnej pozycji w tym (specyficznym) miejscu.

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W domu nie nauczyli kultury, uczyć musi kitka

Ajazy, na bank jutro zamknę tydzień, więc byłbym wdzięczny jakbyś jednak rozpisał kolejny do Poniedziałku(dni możesz zostawić tak samo i tak pewnie będzie dostosowanie do warunków zewn i wewn.)


Pewna myśl mnie naszła. Czy zwróciliście uwagę, że przedstawiciel nowego sponsora prawie na każdym kroku podkreśla wagę SAA czy to w testach czy w treningach? Ja zwróciłem i ciekaw jestem co na to Masti. Przekonywał niedawno, że panowie z jego zdjęć to tylko praca i gen i praca i gen a sok to jakieś nieistotne 0.0001% i właściwie nie wiadomo po co kłują się w te dupska. Czekam na dyskusję między panami, ciekawie może być
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium