SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468418

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Szajba

Pięknie to ująłeś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
Dochodzi tu jeszcze kwestia stosowanej diety, ale nie będę się już nad tym rozwodził.

I bardzo dobrze W tym dzienniku, to aby dobrze pojeść mięsiwa jak lubię a reszta schodzi na dalszy plan (no ewentualnie przed zawodami troszkę mniej żreć)

WL: 6x65,4x77.5,3x9,2x3x105,2x2x111
Aktywne opuszczanie: 2x1x123.5
Trzymanie sztangi: 2x20sec x143.5
WL wąsko: 8x80,6x90,4x100
Pompki na poręczach: 3x6
Uginanie z supinacją 3x15

Pytania są chłopy, bo błądzę.
Pierwsze: aktywne opuszczanie tzn. tempo jak podczas wyciskania czy jak najwolniej. Zinterpretowałem jak najwolniej, wolę się jednak upewnić
Drugie: czy progresowanie w asystach to dobry pomysł?

Nadal mam problem w pompkach na poręczach, dlatego bez ciężaru. Ratujcie poradą. Tylko się uniosę cm nad ziemię i w jednym punkcie jakby się ktoś trzonkiem od miotły/łopaty oparł. Tylko wrócę na ziemię i mija. Jest blokada we łbie dlatego nic nie podwiesiłem. I teraz nie wiem, nie patrzyć na to i podwieszać, czy jednak zamienić na coś innego to ćwiczenie. Jeszcze raz podkreślam, to nie jest dyskomfort, to jest ból jak w sytuacji opisanej dwa zdania wcześniej.
Dokładnie tu:




ps. Pod dwa lata temu Masti napisał, że mam gen do ramion. Chyba zaczynam w to wierzyć - 3 seryjki dzisiaj (nie wspominając co tric dostał wcześniej) i tak baniak wyyebało, że mi rękawek strzelił. Może to tylko wrażenie, ale jakbym się bawił w hipertrofię to mam wrażenie, że do 50ki by doszło.
ps2. pas-plasterek na którym zwykle podwieszam ciężar dzisiaj na ostatnią dziurkę a w Czerwcu był na pierwszą



Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2017-03-24 22:25:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Minie. tak myślę (też mnie kiedyś tu bolało przy dipsach) Johnny Pain, autor Greyskull Lp (fajny program nota bene) twierdzi, że asysty trzeba traktować jak główne ćwiczenie, czyli progresować, Wendler zaś nie przywiązuje do tego większej wagi. Rób jak chcesz, byleby nie przeszkadzało w głównych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Aktywne opuszczanie powinno być w miarę płynnym jednostajnym ruchem w dół , z pełną kontrolą ciężaru...
Podejrzewam że jak będziesz opuszczał najwolniej jak się da , to na samym dole sztanga poleci bezwładnie na klatę...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@Ajazy, to będę jak Johny i spróbuję tedy dalej tych pompek, jak coś strzeli będzie na Ciebie

@Wzorek, polecieć to nie poleciała, bo to 1szy tydzień programu, więc jeszcze ciężar nie jest ciężki, ale klata w dupę dostała. Dzięki, już wiem jak to dalej gryźć.


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2017-03-24 22:48:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fanslaska
W tym dzienniku, to aby dobrze pojeść mięsiwa jak lubię a reszta schodzi na dalszy plan (no ewentualnie przed zawodami troszkę mniej żreć)



i to moim zdaniem największy błąd, zobacz co robi xzaar przed zawodami, a jak nie wierzysz bo to triatlonista to masz wyciskacza (zasadza się na 400kg na ławie eq) - wniosek: przed zawodami to trzeba dopiero wpyerdalać, a nie mniej żreć
szczególnie że i tak nie było szansy na wbicie w 93kg



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700


Właściwie to nie jestem pewien Twoich intencji. Chciałeś się ramionami pochwalić, czy wskazać miejsce bólu?
Jeśli to pierwsze, to faktycznie, masz gen do ramion. Z tej perspektywy wyglądają jak "za duże". Nic tylko pozazdrościć.
Jeśli natomiast chciałeś wskazać miejsce bólu, to niestety, ale qrwa nic Ci nie poradzę
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@kabo, może rzeczywiście się za późno obudziłem z tym zbijaniem, ale wiesz jak to jest Pana którego wkleiłeś szanuję za to, że wprost wali o tym co szprycuje. Ale przykładu nie biorę
@Szajba, przecież już to zdjęcie kiedyś wstawiałem, to pod chwalenie nie podchodzi, odkąd się martwię o siłę to już sobie zdjęć nie robię,, dlatego stare wziąłem celem pokazania. Ale rękawek naprawdę mi dzisiaj strzelił - za dużo żrę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie kolekcjonuję Twoich zdjęć i musiało mi z pamięci wypaść
Lodu sobie przyłóż

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
No co Ty...nie zbierasz fotek? :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium