SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APTEKA INFO - saa w PL / EU / WORLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Turcja Hisaronu obok Oludeniz, ta sama apteka, nolvadex 20mg opak po 10tl. Na miejscu byl aromasin, antek, primka, klomen. Obsluga nie naciskala na zakup czegokolwiek. Paragony za kazdym razem wydawane czy to w Hisaronu czy Fethiye. Zanim wybierze sie apteke trzeba poogladac kto sprzedaje bo niektórzy "farmaceuci" wygladali jak lumpy spod sklepu

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10155
witam za 3 tyg startuje do Egiptu interesuje mnie hcg pod jaką nazwą się znajduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
jak bylem to mieli hcg ale w jakims mega smiesznym stezeniu wiec odpuscilem. Nie potrzebujesz nazw ich, jak powiesz nazwe miedzynarodowa lub substancje glowna to wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
i jak działaja te soczki? słyszałem ze mozna dosc czesto lipe trafic. co to hcg ciekawe czy dobrze przechowuja a do tego transport tutaj... bardzo czułe jest na ciepło. hcg mozna załatwic tutaj apteczne. ja złapałem za 21zł prosto z apteki 3 x 5000 pregnyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
pregnyl polski ma urzędową cene i nigdzie nie kosztuje 21 zl w kazdej apt ma stałą cene zreszta tak samo jak tamox lub exe.

co do czulosci na cieplo to mi w apt zawsze podaje prosto z lodowki i za kazdym razem gdzie bym nie kupil to mowia ze lepiej nawet nierozmieszane trzymac w lodowce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 16 Wiek 109 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 369
Teneryfa ktoś coś wie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Nie wiem jak Egipt, ale w Turcji z dwóch aptek hcg podawali z lodówki i mówili żeby trzymać w lodówce

.

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 116
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 116
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozlozeniu kolejnego cyklu

Następny temat

badania krwi

WHEY premium