SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

APS Mesomorph czy Muscle Pharm Assault

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11094

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 144 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12110
Dzięki za pomoc, to jeżeli musiałbym wybierać między Messo, jack3d, Muscle Pharm Assault to najlepsze rozwiązanie to messo?

i do tego dokupić mono i jabłaczan czy samo mono? Jak uważacie?
Jeszcze nigdy nie łączyłem mono z jabłczanem, więc za bardzo nie wiem jak to jest.
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 740 Napisanych postów 34662 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254618
samo mono dorzucasz
jak nie mialeś kontaktu z 1.3d to bierz jack3d
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 144 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12110
Remik7
samo mono dorzucasz
jak nie mialeś kontaktu z 1.3d to bierz jack3d

Dlaczego tak uważasz? Messo jest za mocny jak na pierwszy raz z 1.3d?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 740 Napisanych postów 34662 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254618
jeśli lubisz mega pobudzenie to kupuj - mi osobiście sie nie spodobał ten produkt
zdecydowanie wolałem hemo rage u.c - rownież z 1.3d
napisał(a)
Początkujący
Witajcie, jeszcze jedno pytanie co dokupić do MESO mam takie opcje
-mono i Jabłczan
-Mono i detonator
-Jabłczan i detonator

Czy może coś innego mi polecicie?

Zmieniony przez - Blackers w dniu 2012-02-02 12:04:30
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 20874 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252812
samo mono albo jabłczan wystarczy
napisał(a)
Początkujący
@up Miałem jabłczan za pół ceny, szkoda było nie wziąść ;d

a więc mam taki zestawik jak to teraz połączyć?

OLIMP ANABOLIC AMINO Mega Caps
Mesomorph
Universal Mono
cm3 jabłczan

Zmieniony przez - Blackers w dniu 2012-02-03 02:03:00
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 210 Napisanych postów 22981 Wiek 6 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 172398
Zamiast meso, lepiej wybierz jack3d na pierwszy kontakt z 1,3d

Codziennie rano 5g monohydratu
Przed treningiem porcja jack3d
Po treningu 3-5g jabłczanu oraz 10-15kaps anabolic amino

Jeżeli jednak zdecydujesz się na mesomorpha, dawkę jabłczanu po treningu można sobie spokojnie odpuścić.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

napisał(a)
Początkujący
Już za poźno bo wczoraj zakupilem mesomorph, to jak tak dawke jabłczanu odpuścić?

Tak czytam o tym 1.3d, i dlaczego jest to zabronione? Czy są jakieś skutki uboczne po tym? Czy jak będę stosował tylko przed treningiem mesomorph w małych dawkach to nic mi nie grozi?
napisał(a)
Ekspert
zalezy jak na Ciebie zadziała
niektórzy mają
- brak apetytu
- miękką faje
- zero chęci do czegokolwiek
- negatywne myślenie, lęki itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na redukcje i dalszą mase ??

Następny temat

czy to bedzie dobre polaczenie?

Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Najpiękniejsze ring girls Najpiękniejsze ring girls Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Diamond Cup Espinho 2018 Diamond Cup Espinho 2018