SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANDROXEN (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113559

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 627
To dopiero 5 strzałów zjadłeś blenda androxenu?

Pieniek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
133 MHZ ja tam zawsze łączę undera - jak muszę - z apteką. Wtedy wiem, że przynajmniej apteka działa Zamiast blenda nasz koleżka mógł wiąć omo albo prolo. Jak działa deka i tren, to teście powinny też. To nie jest wielka sztuka zrobić działającego teścia, jakby każdy z nas miał swojego małego chemika i potrzebny proszek, tobyśmy sami sobie nakręcili parenaście flaszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
A no właśnie, wszedłem na stronę androxena, a orali jak nie ma, tak nie ma. Ciekawe, czy się zawiną po sezonie, czy zostaną z nami na dłużej?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 559
3 falki juz poszly albo ta deka taka kosa albo nie wiem,wczesniejsze cykle na dd plus omo lub jakis belnd,lekko wiatr zawial juz fajka furczala teraz z jakas dziwka jeden numerek i zeby ***nac kolejny raz trzeba sie sporo nameczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 559
jak bym mial proch to bym sobie zrobil sam dobrego tescia,tren z finaplixu sie udalo zrobic nie raz to z tesciem tez bym sobie poradzil,towar mam z samego poczatku wypustu,moze trafilem na jakies rozrzedzone szczochy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widocznie miales c***owe deki wczesniej zamist deki biles pewnie testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 627
Blend z androxenu dobry jest sam napisałeś że jest dobra pompa. Deka poprostu robi swoje i faja nie szaleje znaczy ze towar ok.

Pieniek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
not ja piweiem swoje leci nnp i na zmaine1 fiolka susta atoma druga fiolka androxen i 3 fiolka atom testuje ktury mix lepszy atom ma 300 mg androxen 350
dawka co 2 ed i pwoem tak atom lepszy na androxenie jakos przestało isc libido nizsze i jakos suchy sie robilem na moje jest tam więcej propa od innych estrów po przesciu na atoma dawki ml tye samo znów Ladenie mnie robi tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a i po atomie zero bólu a po nadroxenie czuć dyskonfot an drogi dzien mimo ze w jednej strzykawce npp z mixem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 627
Jeżeli jest tam wiecej propa niż innych estrów to i tak libido nie powinno spadać jezeli samego go biłeś

Pieniek

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

której firmy tren teraz dobrze stoi

Następny temat

ATD ?

WHEY premium