SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALTERNATYWNA DROGA - GALERIA ZDJEC

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 198962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
Witam,

Jako ze jestesmy w dziale treningu i odzywiania dla zwyklych ludzi aka ALTERNTYWANA DROGA wpadlem na pomysl zalozenia tematu z GALERIA ZDJEC. Wiadomo, ze jak damy nasze foty to ogolnego dzialu z zaawansowanymi kulturystami i osobami ktorzy nie tylko suplementuja swoja diete odzywka bialkowa i kreatyna wiekszosc znas zostanie skrytykowana. Tutaj mozemy wklejac fotki, filmiki z osiagnieciami, wymiary itd. Badzmy dumni z ALTERNATYWNEJ DROGI i ze swoich osiagniec. Mozemy sie oceniac, albo pytac co moznaby bylo poprawic itd.



Zmieniony przez - kris4real w dniu 2008-07-17 22:44:11

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Czesc.
Ostatnio skupiam sie na tych cwiczeniach:

1. Przysiady z 2x20 kg ketlami z przodu.
2. Rozne warianty MC z 2x20 ketlami (na jednej nodze, walizkowy MC, swing).
3. Roznego rodzaju clean and press, samo wyciskanie, snatch 2x20 kg.
4. Dipsy.
5. Podciaganie.

No i mam zagwostke bo nie wiem jak ulozyc sobie plan.

Do tej pory robilem tak:

1. Dipsy.
2. Podciaganie.
3. Przysiad/MC (swing, MC na jednej nodze, walizkowy MC).
4. Clean and press/snatch.
5. Pullover z jednym kettl. na prostych rekach/nurkujacy bombowiec.

Wszystko metoda drabiny, czyli 1 powt. Chwila przerwy - dwa, itd. az czulem, ze nie wykonam serii. Na tym koniec.

No i mam problem bo mam swoje lata i plan okazuje sie zbyt ciezki.
Skoro nie robie HST bo nie mam progresji obciazenia sklaniam sie do podzielenia treningu :(.
Poki co nie wiem jak to zrobic.

Po wielu przemysleniach przeskakuje na taki plan ABAB:

A:
1. Przysiady.
2. Podciaganie na drazku.
3. Clean and press.

B:
1. MC (rozne wariacje ketlowe).
2. Dipsy.
3. Snatch.

Postaram sie zwiekszac objetosc co 1-2 tygodnie zeby byla jakas progresja.



Zmieniony przez - kilobb w dniu 2011-04-13 06:07:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865


np zaczne od siebie

AKTUALNY WYGLAD

bf 14,7% ( mierzony przez specjalne szczypce)
oraz
14,5% - 15,5 % na wadze z pomiarem fatu
WAGA: 85kg

klatka/plecy 119
biceps 41cm
lydka 40,5
udo 63cm
pas ( 1cm ponizej pepka ) 86cm

WYNIKI SILOWE:

WYCISK REKORD: 152,5 kg
110kg x 12razy
1

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
dla zwykłych ?
zwykli ćwiczą splitem i mają dietę zbilansowaną ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
"zwykłych" w sensie ćwiczących rekreacyjnie, amatorsko. Zapewne też prezentujących mniej lub bardziej amatorski poziom.

Nie mających ambicji lub odwagi, czy też po prostu nie chcących porównywać się do zawodowych kulturystów, czy osób, które poprzez bardziej zaawansowane, nielegalne i niebezpieczne metody wspomagania osiągnęły swoje wyniki. Są to trochę inne poziomy i chyba nie ma co się porównywać.

Tutaj możemy wzajemnie się motywować, dopingować. Korzystać z pozytywnych form dopingu, które przecież są normalną i zdrową częścią sportu. Alternatywny doping w Alternatywnej drodze.

... ale manifesty wychodzą.
Jakiś taki nastrój załapałem.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780


na początek zestawik zdjęć z początku maja.
Starsze zdjęcia pochodzą z przed roku, nowsze właśnie z początku maja.

Zamieściłem te zdjęcia kiedyś w Galerii Zdjęć ale zostały potraktowane jako zaśmiecające forum i usunięte.

Cóż nie przybieram na nich póz kulturystycznych, nie prężę mięśni. Zdjęcia miały podsumowywać okres odchudzania, gubienia brzucha. Czas ten stał się inspiracją do dalszej pracy nad sylwetką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
zmiana duza tomasz, szczegolnie jka porownamy to z fota przed lustrem, ktora osttanio dales w innym temacie

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dobry pomysl i ciekawe zdjecia, dobra forma panowie!
gratulacje i wytrwałości w dalszym ciągu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780


Kris, Pepo, dzięki :)

to jeszcze jeden zestawik.

Kris mnie zainspirował do zrobienia zdjęć sylwetki i nóg.

Brzuch wciągałem. Zdjęcia robiłem wczoraj wieczorem po konkretniejszych posiłkach więc jakbym rozluźnił to by zupełnie inaczej to wyglądało. (Dodałem też jedno starsze zdjęcie).

Zdjęcia trochę niewyraźne ponieważ robione z odbicia w starym, już trochę zmatowiałym lustrze.

W sumie to najbardziej to bym chciał klatkę poprawić w swojej sylwetce.

Pozdrawiam

"Alternatywni", odwagi, zamieszczajcie swoje zdjęcia.

Zmieniony przez - tomasz_77 w dniu 2008-07-18 13:59:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2959
Moze ktos wrzuci wyniki HST?

Grzdyl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
wrzucam nogi, po 10 miesiącach. Głównie hst, 12 tygodni na splicie.

Na początku 59 cm, po 8 miesiącach było prawie 70, teraz jestem od 2,5 miesięca na redukcji (bo w końcu chciałbym mieć kratę ) zeszło w udzie do 66-67.





Zmieniony przez - sicilia w dniu 2008-07-18 21:04:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
Sicilia, uda konkretne. A jak cała sylwetka, równie konkretna ??

Wychodzi na to, że ja mam najcieńsze uda.
Chyba wpadnę w kompleksy
Spoko, luz. Dopiero zaczynam. Tak sobie tłumaczę.

Przysiady robię z małymi obciążeniami. Po prostu biorę hantle i z nimi robię przysiady. Więc największe obciążenie dla przysiadów mam 28,6 kg x 2 (czyli około 57 kg). To chyba niewiele jak na nogi. Może o to chodzi, a może kwestia czasu. Co o tym myślicie ??

Na klatę też wyciskam max takimi obciążeniami. Kiedyś jak ćwiczyłem na siłowni to pamiętam, że większe ciężary wyciskałem.

Cóż, stwierdziłem, że ten cykl treningowy zrobię jeszcze z takimi obciążeniami, a potem może jeszcze dokupię dodatkowe.

Sicilia, a jesteś w stanie stwierdzić czy zmniejszenie obwodów ud o te parę centymetrów to także zmniejszenie mięśni, czy to raczej tylko tłuszcz ??

Grzdyl, pomiędzy zdjęciami z pierwszego i drugiego zestawu zrobiłem parę treningów dzielonych, a potem już trening inspirowany HST, czyli całe ciało ćwiczyłem trzy razy w tygodniu, zwiększając obciążenia co trening (w 15 co dwa), wykonując mikrocykle dla 15 powtórzeń, 10, 5, no i jeszcze tydzień, w którym zrobiłem dwa cięższe treningi (maxy) i jeden lżejszy.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak ocieplenia

Następny temat

TRENING - MASA - OGRANICZONY SPRZĘT

WHEY premium