SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALKOHOL PODCZAS CYKLU! WAŻNE!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

Od razu przejdę do sedna mojej wypowiedzi:
Szukałem na forum informacji na temat picia alkoholu podczas cyklu kreatyny, i w każdym rozpoczynał się długi SPAM biadolenia, że alkohol jest nie zdrowy itd...
Jest to dla mnie sprawa dosyć bardzo pilna i chciałbym uzyskać jak najbardziej profesjonalną i szczerą odpowiedź:

"Czy picie alkoholu podczas cyklu kreatyny STORM + SHOCK Therapy, ma jakieś swoje skutki uboczne?" ; "Czy w organizmie coś się dzieje?" ; "Czy jest to groźne?"


Proszę o odpowiedź! I dziękuję

PS Moje dawkowanie:

Dni treningowe: Rano Storm, przed treningiem 20 min shock, po obiedzie storm.
Dni nie treningowe: Rano Storm, po obiedzie storm.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
kretyna nawadnia, alkohol odwadnia. Picie na kreatynie jest glupie

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6644
a tak ciężko wytrzymac bez alkoholu ? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie prosiłem o pytania/sugestie.
Tylko o odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
Tak jak Termitek napisał. Kreatyna nawadnia (mocno), a alkohol odwadnia(jeszcze mocniej) Pijąc alkohol zmarnujesz efekty kreatyny. I DLATEGO NIE ROBI SIĘ CYKLÓW W WAKACJE!! Bo człowiek nie wytrzyma takich upałów bez drinków z palemką.:)

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak jest z fajkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
FAJKI to samo w sobie jest g**** ale do kreatyny chyba nic niema
2

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale staki przecież nie nawadniają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
a przypadkiem nie nawadniają ale słabiej niż mono?

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64067
po mono jest wieksza retencja wody, czy kreatyna jest po to zeby nawadniala miesnie? moim zdaniem nie , tylko zeby ułatwila budowanie miesni. IMO jesli wypije sie na cyklu raz,woda zleci ale po 2-3 dniach wszystko wroci do normy IMO

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza dieta do sprawdzenia!

Następny temat

Dieta na mase dla pracujacego

WHEY premium