SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101729

napisał(a)
lubiekaszke Redakcja SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 13028 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 79382
Arni, teraz masa, ale trochę zeszło podczas szukania bilansu zerowego. Taka sytuacja

Zapraszam na wspólny trening jakby ktoś miał ochotę: http://www.sfd.pl/Poznań_McFIT-t1095662.html
Jak dołączą minimum 3 osoby to dostaniemy koszulki SFD POWER RED STAR i próbki
2

Zastępca Redaktora Naczelnego serwisów SFD S.A.

Kontakt: agata.szulczynska@sfd.pl

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 13028 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 79382
Wczoraj zrobiłam klatkę, barki, triceps i brzuch.
Siła rośnie i pompa niesamowita - przed każdym treningiem piję sok z buraków.

Potreningowo: wołowina, kasza gryczana, papryka, koncentrat, parmezan + banan i pomarańcza

Dzisiejsze śniadanie: omlet z pomarańczą, imbirem i cynamonem. Idealny na zimne poranki

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 9049 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 112983
Sok z buraków? Czemu akurat buraczany?
napisał(a)
sforcia Doradca
Ekspert
Szacuny 915 Napisanych postów 7274 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 107747
kleine-hexe
Sok z buraków? Czemu akurat buraczany?

http://potreningu.pl/articles/4220/trzy-powody-dla-ktorych-warto-jesc-buraki-i-pic-otrzymany-z-nich-sok

"Zjawisko „pompy mięśniowej” polegające na wyraźnym powiększeniu rozmiarów trenowanych partii mięśniowych jest czymś niezwykle pożądanym przez większość ćwiczących z ciężarami. Choć ma jedynie charakter przejściowy i znika zazwyczaj kilkadziesiąt minut po treningu, to w żaden sposób nie umniejsza to jego wartości, a wręcz przeciwnie – daje wiele frajdy, motywuje i może być podobno powiązane z realnym rozwojem trenowanych grup mięśniowych."

Agatka pakerek

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-11-27 12:29:38
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

napisał(a)
Ekspert
sforcia

Agatka pakerek

Wiadomo

Przesunęłam treningi i dzisiaj wleciały plecy+tył barków+bicki.
Tym samym wykonałam cały tygodniowy plan, ale w sobotę zaczynam od początku

Nie lubię robić sobie selfie, bo nie jestem zadowolona z formy i nie uważam żeby było się czym chwalić.
Jednak dzisiaj zrobiłam sobie zdjęcie barków i zestawiłam ze zdjęciem z końcówki letniej redukcji.

Może coś ze mnie będzie Za jakiś czas...

Zmieniony przez - lubiekaszke w dniu 2015-12-03 22:23:09
9

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 7815 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 144090
buduj buduj progres jest widoczny, choć to tylko skrawek ciała

Zgodny z regulaminem.

napisał(a)
sforcia Doradca
Ekspert
Szacuny 915 Napisanych postów 7274 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 107747
lubiekaszke
sforcia

Agatka pakerek

Wiadomo

No będzie będzie!!! Pakerek

Rośnie ładnie
Jutro dotknę i ocenię
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

napisał(a)
Malinowa SZEFOWA KUCHNI Moderator
Ekspert
Szacuny 2313 Napisanych postów 20243 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 85760
Ładnie to wygląda,różnica jest ogromna Dawaj całe foty
1

„Rób to, co możesz, mając do dyspozycji to, co masz, tam, gdzie jesteś”

Moderator w dziale KUCHNIA SFD http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Malinowy blog kulinarny http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

napisał(a)
Ekspert
arnold69
buduj buduj progres jest widoczny, choć to tylko skrawek ciała

Fakt, ale to jest właśnie priorytetowa partia No i plecy oczywiście

sforcia

Jutro dotknę i ocenię

Nie wiem jak ja wytrzymam weekend z Tobą

Malinowa
Ładnie to wygląda,różnica jest ogromna Dawaj całe foty

Całe będą po sobotniej ustawce pewnie. Ale nie ma się czym chwalić

A na śniadanko gofry 6szt.

1

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 297 Napisanych postów 4340 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 24889
lubiekaszke
sforcia

Agatka pakerek

Wiadomo

Przesunęłam treningi i dzisiaj wleciały plecy+tył barków+bicki.
Tym samym wykonałam cały tygodniowy plan, ale w sobotę zaczynam od początku

Nie lubię robić sobie selfie, bo nie jestem zadowolona z formy i nie uważam żeby było się czym chwalić.
Jednak dzisiaj zrobiłam sobie zdjęcie barków i zestawiłam ze zdjęciem z końcówki letniej redukcji.

Zmieniony przez - lubiekaszke w dniu 2015-12-03 22:23:09

Bareczki mi amore <3 Juz ostatnio CI mowilam, ze widac to mnie opyerdolilas zgredziku maly!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jolanta Ziaja - dziennik treningowy, przygotowania debiuty 2016.

Następny temat

Popuri - Tniemy pod GP FIWE

Płatki owsiane czy płatki jaglane? Płatki owsiane czy płatki jaglane? Leksykon suplementacji: kwas ALA Leksykon suplementacji: kwas ALA Dlaczego na redukcji zaleca się jeść więcej białka? Dlaczego na redukcji zaleca się jeść więcej białka? Majewski i kultura wypowiedzi Majewski i kultura wypowiedzi Melvin Anthony i jego sensacyjne podwójne życie! Melvin Anthony i jego sensacyjne podwójne życie! Polekowe zaburzenia erekcji u kulturystów Polekowe zaburzenia erekcji u kulturystów Marcin Łopucki - seksi? Marcin Łopucki - seksi? Niestabilność odcinka lędźwiowego, jak jej unikać? Niestabilność odcinka lędźwiowego, jak jej unikać?