Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Bayern jest w bardzo komfortowej sytuacji przed rewanżem

Milan w rewanżu musi wygrać

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Dokładnie, gdyby grał Kahn, to Milan znowu by wygrał z 4-1. Bayern przejdzie dalej.
...
takie gdybanie 'jakby grał Kahn' jest nie na miejscu

był remis i Bayern ma 70% szans na awans

...
Milan grał lepiej, tylko nie potrzebnie w końcówce się tak cofneli Gilardinho i Podolski ... dramat.

i mysle, ze to oni zagraja w połfinale LM

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !

pozdro ;)

...
BadMad ZASŁUŻONY
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Rensing - powtórze sie - rozegrał chyba mecz życia tymbardziej że nie miał wielu okazji się wykazać na takim szczeblu.Milan na pewno jest w stanie wygrać na wyjeździe z Bayernem ale - niestety - ciężko to widzę

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
W ostatnim spotkaniu 31. kolejki włoskiej Serie A AC Milan pokonał na własnym stadionie Empoli FC 3:1 (2:1).
W pierwszej części spotkania bramki dla Milanu zdobywali Ronaldo w 12. i Alberto Gilardino w 44. minucie spotkania. Kontaktową bramkę dla zespołu gości zdobył Luca Saudati w 43. minucie spotkania.

Po przerwie gospodarze nie rezygnowali ze zdobycia kolejnej bramki co udało się w 78. minucie, kiedy Giuseppe Favalli ustalił wynik spotkania na 3:1.

Źródło: Onet

Bayern i Milan wygrali swoje mecze ligowe, przed rewanżem jednach Mediolańczycy lepiej się prezentują.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Mediolanczycy lepiej się prezentują, ale i tak w lepszej sytuacji jest Bayern i to na nich stawiam

...
Jakoś mi ten Bayern w półfinale LM nie pasuje Milan juz przyzwyczaił że do tego szczebla doczłapie zawsze przynajmniej

...
w pierwszym meczu bardziej podobała mi sie gra Milanu niż Bayernu. Rosso-neri mają ciekawszych piłkarzy (Seedorf, Pirlo, Kaka) i mam nadzieje, że wyeliminują Bayern.

Co sie dzieje pilkarzem po etapie juniora starszego ?