SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - Musli Gainbody

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42274

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




ACTIVLAB Musli Gainer Folia 1200g / 3000g

ACTIVLAB Musli Gainerto nowoczesna odżywka węglowodanowo-białkowa, która znacznie przyspiesza proces budowania beztłuszczowej masy ciała.Okres budowania optymalnej masy mięśniowej to czas zwiększonego zapotrzebowania na kalorie. Szczególnie osoby o szybkim metabolizmie mogą mieć problem z zapewnieniem odpowiedniej nadwyżki energetycznej bazując jedynie na konwencjonalnej zywności.

ACTIVLAB Musli Gainer to preparat pozytywnie wpływający na przebieg procesów związanych z biosyntezą białek mięśniowych.Zawiera w składzie najwyższej jakości białka serwatkowe, a także łatwoprzyswajalne węglowodany w postaci maltodekstryn o różnej długości łańcucha oraz prawdziwe muesli.

ACTIVLAB Musli Gainer stanowi pożywne i smaczne urozmaicenie diety. Dostarcza dodatkowych kalorii i wspomaga procesy regeneracyjne. Innowacyjna formuła zawierająca prawdziwe muesli (płatki owsiane, pszenne, ryżowe, kukurydziane, żytnie), zapewnia dodatkowe wrażenia smakowe i właściwości zdrowotne.

ACTIVLAB Musli Gainer polecany jest sportowcom wszystkich dyscyplin ze szczególnym uwzględnieniem sportów siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy, sporty walki). Pomaga uzupełniać zwiększone zapotrzebowanie na składniki odżywcze.

Sposób użycia: Jedną porcję (75 - 150g) rozpuścić w 200 - 400ml wody lub mleka. Stosować jako uzupełnienie diety w kalorie, jako dodatkowy posiłek np po treningu lub jako uzupełnienie kaloryczności wybranych posiłków.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA:







Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-09 14:00:10

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-27 14:46:03

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Miałem małe opakowanie o smaku kokos. Mi osobiście nie podchodzi wcale, te musli jeszcze utrudnia picie. Rozpuszczalność w miarę ale smak lipa, może dlatego że nie lubię kokosowych.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5495

Każdy kto dziś jest wielki, kiedyś był jeszcze mały.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Parę dni temu, z czystej ciekawości, zakupiłem sobie w/w gainera. Przyciągnęła mnie przede wszystkim nowatorska jego forma, tzn. dodanie musli do odżywki. Ważnym atutem jest także cena 26 zł/1,2 kg., która stawia Musli Gainera w czołówce zestawienia cenowo/jakościowego gainerów z 15% zawartością białka. Nowy gainer Activity jakościowo jest bardzo dobry, smak nie za słodki, nie mdli, rozpuszczalność (samego proszku oczywisćie) bardzo dobra, nie pieni się. Daje o sobie znać musli, który stanowi duży udział w ogólnej całości. I właśnie zawartość wszelkiego rodzaju płatków jest głównym atutem, a zarazem przekleństwem tej odżywki. Musli z pewnością dodaje walorów smakowych, sprawia że gainer ten staje się faktycznym posiłkiem, z drugiej strony jednak, stanowi swoisty "hamulec" w piciu tej odżywki. Nie możliwe staje się wypicie tego gainera "duszkiem", gdyż płatki kukurydziane, owsiane itp. skutecznie ten proces ograniczają. Dla osób które traktuję picie odżywek tylko jako swoisty dodatek, którym zależy na czasie, którzy nie wychwalają walorów smakowych odżywek (a ja do tej grupy się zaliczam) gainer ten nie przypadnie raczej do gustu. Kilogram Musli Gainera raz na jakiś czas można sobie zakupić, nie wyobrażam sobie jednak picia tej odżywki dwa razy dziennie przez np. okrągły miesiąc.

OCENA: 3 (dla osób którzy traktują odżywki tylko jako zastępczy posiłek, dodatek do diety)

OCENA: 5 (dla osób którzy rozkoszują się smakami odżywek i mienią się ich koneserami)

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
wcinam aktualnie, b. dobry produkt jako posiłek po treningowy szybko dolewam zawartosc do mleka i smak jest na duzy plus zas kawalki musli poprawiaja regeneracje po treningu co czuc! smak waniliowy jest bardzo dobry !
Naprawde polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Super gainer,

najlepszy jaki piłem,

wanilia poprostu smakuje jak szejk i jeszcze te musli,

zamówiłem sobie 5 woreczków

...pycha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10935
dlamnie dno 1 gainer po jakim mialem srejde jak dostalem mega atka w ostatnich 2 dniach jedzenai tegoi kiczy to tak odwodnilo mnei ze 2 kg schudlem ael po paro dniach od odstawinia poprawilo sie i waga do normy wrocila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
rozpuszczalnosc bardzo dobra
smaki:
wanilie jeszcze jakos wypilem , po kokosie myslalem ze zwymiotuje
Fajny jest tylko ten dodatek musli

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
kokosa dziś piłem i niestety ale się zawiodłem ;-(

nie podchodzi mi smak taki jakiś nijaki (mógłby być slodszy)
za gęsty

mimo że pije gainery tylko po i przed treningami to skład itak neiciekawy, kupiłem ze względu na smak bo jak dotąd activita nie zawiodła mnei a wręcz mile zaskakiwała smakami (pierwsza i jedyna truskawka która mi smakowała)

mimo to wyprubuje jeszcze ze względu na zapoznanie sie ze smakami wanilie i czekolade która już nedługo będzie dostepna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
Bardzo dobra rozpuszczalność cechuje obydwa gainery. Fajna sprawa z musli.
Co do smaków:
Wanili nie dało się wypić
Kokos z wodą pycha, z mlekiem cudo
Efektów ubocznych żołądka nie zauważono.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
słaby produkt.
same cukry proste, zbyt gęsty - nie da sie tego wypić prawie niestety.

cena dobra nawet.
smak nienajgorszy ale co z tego skoro nie do wypicia, jak kisiel.
a jak ktoś sądzi ze musli dodatke poprawia mu regenerację po treningu to po prostu uśmiech błąka się po ustach.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Pierwszy z "hybrydogainerków" kto wie czy za pare lat nie bedzie łączona żywność dla sportowców z suplami. Mi sie odżywka bardzo podoba po posiłku potreningowym sobie robie i jem łyżeczka jak kisiel smak (wanilia) pyszny.
Ja ze swojej strony polecam

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ActivLab - Whey Protein Isolate 90 Plus Authentic

Następny temat

ActivLab - Thermo Shape Plus

WHEY premium