SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ABB Pure Pro - jakie opinie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Macie jakieś info o tym białku? Skład wygląda ok, jak ze smakiem? Jak z wiarygodnością firmy i możliwością "wała"?

Pozdrawiam

Byłbym wdzięczny za opinie.

Zmieniony przez - jakub.ch w dniu 2009-01-24 20:55:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Niech ktoś odpowie proszę, bo ważne to dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
ABB to jest chyba Optimum.. Więcej nie wiem, niestety...

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 93 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3091


ABB Pure Pro zawiera w swiom składzie najbardziej biodostępne frakcje białka serwatkowego (WPI, WPC) co stawia je na pierwszym miejscu ze wszystkich dostępnych. Pure Pro jest farmaceutycznej jakości odżywką proteinową. Każda porcja dostarcza 22 g biologicznie najwyższej jakości białka i tylko 1,5 g tłuszczu oraz 2,5 g węglowodanów co czyni ją znakomitym wyborem np. podczas diety niskowęglowodanowej. 100% Whey Protein jest zrobiona z niezdenaturyzowanego ultra filtrowanego koncentratu białka serwatki, Cross Flow Mikrofiltrowanych i poddawanych jonowej wymianie izolatów białka serwatki i Low Molecular Weight (Niskiej Masie Cząsteczkowej) peptydów serwatki. Taka kombinacja dostarcza biologicznie najwyższej wartości białka ewidentnie eliminując laktozę. Pure Pro zawiera doskonały bilans aminokwasów endo i egzogennych włączając Peptydy glutaminy a także wysoką koncentrację aminokwasów rozgałęzionych. To wszystko powoduje zatrzymanie azotu w mięśniach i ich wzrost.Pure Pro łatwo się rozprowadza za pomocą łyżki i smakuje wyśmienicie z mlekiem lub z wodą.

karnet - 65zł, butelka wody 0,56zł, spojrzenie na wage po zrzuceniu 40kg - bezcenne zł.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
No, skład znam, chodzi mi o subiektywne opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26013
w smaku dobre, podobno to białko to czołówka w usa,badan nie bylo wiec nie wiadomo czy dobre
pzdr

Zmieniony przez - wrona160 w dniu 2009-01-25 08:50:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Składowo super. ABB w USA absolutna czołówka w batonach, białkach i drinkach białkowych. W smaku też mega. Jadłem/jem czekoladę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Dzięki chłopaki

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
ja mam banan-truskawka. rozpusczalnosc super i smak tez wymiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18113
Wlasnie jem nie drogie bylo zaryzykowalem...jesli sklad prawdziwy to spoko... jesli chodzi o smak czekoladowy to dla mnie porazka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Właśnie przyjechło do mnie. Skład już wcześniej obczajałem i jest naprawdę dobry, interesował mnie smak i rozpuszczalność - a te w przypadku czekolady są wypasione! Naprawdę, chyba najlepsze czekoladowe jakie piłem (ale na rynku pewnie i tak są lepsze tylko ich nie próbowałem).

Myślę, że firma jest godna zaufania. Ostatnio natknąłem się na film Pawła Jabłońskiego, gdzie przy lodówce widać było, jak trzyma kilkanaście butelek z gotowymi drinkami z American Body Building.

Rekomenduję z czystym sumieniem!

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZYBKA POMPA :)

Następny temat

OLIMP CZY TREC

WHEY premium