SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W nie pomaga na obwód brzucha, alternatywa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
Obwód brzucha : 100 cm
Wzrost : 178 cm
Waga : 81 kg

Z kalkulatorów internetowych wynika że dla takich parametrów idealna waga to 70 kg , czyli pasuje mi zrzucić 11 kg.
W sumie to nie mam nic do swojej wagi lecz do brzucha i o jego redukcje głównie mi chodzi. Kiedyś robiłem Aerobiczną 6 Weidera, ale objętość brzucha się nie zmniejszała, pod warstwą tłuszczu były mięśnie brzucha. Czyli A6W nie jest akurat dla mnie - przynajmniej nie w tej chwili. Czy jak zrzucę te parę kilo dietą to czy objętość brzucha się zmniejszy ?

Chce sobie zakupić wagę łazienkową analityczną aby dokonywać dokładnych pomiarów masy oraz tkanki tłuszczowej (i tu pytanie, czy jak będę uprawiał sport (biegi i basen) to czy ta waga będzie mi pokazywała aktualny stan tkanki, czy ona oblicza w przybliżeniu biorąc pod uwagę masę i szacuje ile może być tej tkanki, ile wody itd ?)
Drugą rzeczą to chciałbym zabrać się za dietę Dukana
A trzecią , to jak wspomniałem wcześniej sport.

Czy takie połączenie przyniesie jakieś efekty , czy dobrze się za to zabieram ?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 27

Waga: 81

Wzrost: 178

Obwód klatki: 98

Obwód ramienia: 32

Obwód talii: 100

Obwód uda: 100

Obwód łydki: 35

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 0

Aktywność w ciągu dnia: głównie to praca z komputerem

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: bieganie , basen , rower
niestety brak systematyczności


Odżywianie: wcześniej jadałem fast foody i co popadło. Teraz wprowadzam więcej warzyw do swojego jadłospisu i ograniczam fast food

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak ograniczeń

Preferowane formy aktywności fizycznej: bieganie i basen


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: raczej nie , ale chętnie wysłucham rady

Stosowane wcześniej diety: staram się jeść więcej warzyw, nie przejada się i jadać częściej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Diety ducana nei polecamy na forum, moze ktoś by się znalazł, ale ni ja, jak już widzisz A6W jest na poprawę mięśni brzucha a nie na tkankę tłuszczową, taka waga łazienkowa działa na zasadzie kalkulatora BMI, Jak będziesz biegał i miał odpwoeidnia dietę to kilogramy powinny lecieć. Z brzucha przeważnie spada na koncu tłuszcz, obwody powinny sie zmniejszyć. jak obecnie sie odzywiasz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
mdli mnie jak widze a6w = strata tluszczu..

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11565
Musisz mieć ujemyn bilans kaloryczny, ja kiedyś np prawie samą a6w zjechałem 7 cm. Oprócz tego chodzilem jedynie do pracy sezonowej:P 15 min spacerkiem, nie sądze żeby to miało aż taki wpływ. A dieta dunkana hmm krótko mówiąc wyniszcza organizm i jest do ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Czy jak zrzucę te parę kilo dietą to czy objętość brzucha się zmniejszy
Zależy od tego jaka to dieta będzie. Kg bym się nie przejmował tylko sprawdzał jak idzie po obwodach.

Chce sobie zakupić wagę łazienkową analityczną aby dokonywać dokładnych pomiarów masy oraz tkanki tłuszczowej (i tu pytanie, czy jak będę uprawiał sport (biegi i basen) to czy ta waga będzie mi pokazywała aktualny stan tkanki, czy ona oblicza w przybliżeniu biorąc pod uwagę masę i szacuje ile może być tej tkanki, ile wody itd ?)

Ta.. ta waga będzie tak dokładna jak wskaźnik BMI i BF robione na kompie. Musiałbyś się wybrać na jakąś dokładną analizę aby dokładnie znać % stan ciała.
Szkoda kasy, wystarczy zwykła która pokazuje KG..

Czy dukan przyniesie efekty - zapewne przyniesie, ale nie takich jakich byś oczekiwał. A czy jest sens męczyć się tą dietą przez X dni/tygodni/miesięcy żeby później po paru normalnych posiłkach waga podskoczyła o tyle samo kg ile zrzuciłeś..?

11kg i szybka redukcja ? Wybij sobie z głowy. Zresztą nie da się na jednym cyklu skutecznie odchudzić. Nie możliwe. Poczytaj sobie linki podwieszone.
11kg = +11 tygodni trzymania diety. Mowa tutaj o zrzucaniu teoretycznym kg, a nie faktycznemu obniżeniu % tkanki tłuszczowej.

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny odwieczna walka z waga...

Następny temat

Chleb - który w końcu wybrać?

WHEY premium