SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W a tłuszcz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 110912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1942
witam,
Czy po wykonaniu całego cyklu A6W (robie 3 dzien) , spadnie mi tez troche tłuszczu czy tylko wyrobia sie miesnie ?? do tego nie jem nic po 18 (przed 18 normalnie jem jak zawsze , tylko ze same dania beztłuszzcowe (kurczak , ryz , wazywa , owoce). jak bym dozucił do tego 30-60 minut rowerku dziennie to by juz cos dało ?? chodzi o spalanie tłuszczu. czy wykonywac moze tez zwykłe brzuszczki czy jak ??
Prosze o odpowiedz

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 84

Wzrost: 175

Obwód klatki: nie wiem

Obwód ramienia: nie wiem

Obwód talii: nie wiem

Obwód uda: nie wiem

Obwód łydki: nie wiem

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: nauka

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: zaden , od niedawna A6W , siłka ok 1h dziennie , pluz mam zamiar rower dozucic 1h dziennie

Odżywianie: wczesniej wszystko , teraz niskotłuszczowe , ryz , kura , warzywo , czasami biało w proszku jak mi sie nie chce jesc a czuje głoda

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: lordoza

Preferowane formy aktywności fizycznej: czasu mam duzo , mozliwosci tez

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: białeczko czasem wypije

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: narazie nie

Stosowane wcześniej diety: zadna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Twoje postępowanie jest całkowicie sprzeczne z naszymi radami, które możesz znaleźć w innych postach. Dzięki A6W spalisz tyle tłuszczu (z całego ciała, nie z brzucha!), ile zużyją mięśnie brzucha na pracę, czyli niewiele.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1942
czyli co mam dozucic do tej A6W zeby spalic tez tłuszcz na brzuchu ?? nie moge na rowerku pojezdzic ?? czy to nic nie pomoze ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Jeśli nie jesz po 18, dodatkowo masz dietę beztłuszczową/niskotłuszczową to masz złą dietę!

1) Zmiana diety, 2) Odpowiedni trening siłowy, niekoniecznie z ćwiczeniami na brzuch 3) Dodatkowo aeroby i/lub ewentualnie interwały, 4) Pomiary wagi i obwodów co 2-3 tyg., na tej podstawie korekty w diecie i aktywności fizycznej.

To jest rozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
A6W możesz sobie darować, rowerek dorzuć, bo na nim już spalasz trochę kalorii a więc i tłuszczu, najważniejsza jest jednak dieta. Ułóż ją, a my ocenimy.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1942
nie wiem co z ta dietą , zeby tak ursnac jak urosłem 2 lata to zbierac , siedzac przed kompem i w szkole bez zadnego ruchu jedzac wszystko co mi najdzie pod reke , sZczegolnie w nocy. a wiem ze działa na mnie to ze hjak jem mniej to chudne.Kiedys zastosowałem takie cos jak babki po ciązy (rano sama kofeina i potem mało jedzenia) to mi zeszło ze 3kg w tydzien.teraz waze 84kg , 23% tłuszczu , zeby było idealnie 15% tłuszczu to obliczyłem ze powinienem wazyc ze 75kg. A co do diety to poprostu mniej jem niz zwykle , mniej tłuszczu (nie zero ale mało). Pozadna dieta i tak mi nic nie da bo sam po sobie wiem ze nie jestem na tyle zdyscyplinowany zeby ja trzymac (odpowiednie skladniki codziennie , odpowiednie godziny). Poprostu staram sie jesc co 3 h , a jadłospisie mam wazywa , serek wiejski , kurczak , ryz , tłuszcz w kapsułkach chyba dozuce. No i cwiczenia 3 razy tydzien siłka, codziennie na brzuch i tyłek , i od dzisaj wzuciłem rowerek narazie po 10 minut bo i tak po tym (10minut) byłem spocony jak swinia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1942
jak zdiecie wrzuce to cos doradzicie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Krótko mówiąc musisz zmienić zasady na bardziej męskie

Męski trening siłowy 3 x tyg. całe ciało, 1-2 dni przerwy między sesjami. 1-2 ćwiczenia na partię po 1 serii. Na nogi, plecy, klatkę dodatkowo 1-2 serie rozgrzewkowe. Podstawowe ćwiczenia wielostawowe. Priorytet technika i progresja ciężaru.

Nie jedz po 18. To być może dobra zasada dla osób, które zupełnie nie kontrolują kaloryczności diety, ograniczają się do spacerów, ale nie dla osób, które ćwiczą z obciążeniem.

Nie jedz tłuszczu. Jak dodamy do tego jeszcze dietę niskokaloryczną to poziom testosteronu może być w opłakanym stanie. Chyba nie muszę tłumaczyć do czego służy ten męski hormon? Poza tym nie tyjesz od tłuszczu, który jesz, ale od tłuszczu, który magazynujesz. Jedzenie nie jest równoznaczne z magazynowaniem. W procesie magazynowania tłuszczu zasadniczą rolę odgrywają ogólnie kalorie i przede wszystkim węglowodany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 529
ciul prawda cwicz kazda partie ciała 2 razy w tygodniu niecwicz nug cwicz tylko czsem łydki jezdzij duzo rowerkiem i biegaj to ci sie nogi ładnie wyyrobia a nie sa wolne. duze i brzydkie sam to wiem z doswiadczenia i biedanie jest to duzy pluz bo nieale redukuje ci tkanke tłuszczowa i wyrabia superwoa kondycjie. Zrób jak chcesz. posłuchaj mojej rady badz rade koleszkow. Cya.

Dużo kalorii, dużo ciężaru i niema op*****lania się!!!
[][][]-------------[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 529
sorki ze tak ciulowo pisałem. Niewyraźnie, poniewaz się śpieszyłem.

Dużo kalorii, dużo ciężaru i niema op*****lania się!!!
[][][]-------------[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4237
ODK głupiś? Każdą partię wystarczy ćwiczyć raz w tygodniu, ćwicząc więcej możesz spalić mięśnie, dlaczego ma nie ćwiczyć nóg? Z bieganiem się zgadzam, ale i to trzeba robić z głową żeby coś pomogło.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka słów o minerałach!

Następny temat

Problem z jedzeniem po treningu

Wiecej