SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W 3s czy nie .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Kompletnie nie mam pojecia gdzie ten temat zalozyc więc sie tu zapytam :>
Zawsze przy uzyciu googlow znajdowalem 2 różne a6w
W jednem się jechalo jak opetany , nawet bylo trzeba sie zamknac w ilus minutach
Brak ograniczen czasowych + przytrzymywanie po 3s w spieciu .

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Ktore z nich robić Oo ?

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Zatrzymanie na 3s w momencie napiecia miesni to najwazniejsza sprawa . Jezeli tego nie ma to chyba nie jest a6w :P takie moje zdanie , czekamy na innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6270
popieram przedmowce:P a ja mam do was takie pytanie:p od jutra zaczynam a6w i np w dzien mam cwiczyc tak ze jak jest jedna seria , 6 powtorzen , to pierwsze cwiczenie i 6 powtorzen , pozniej drugie i szesc powtorzen itd..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Jeśli chodzi o samą A6W ja jej zwolennikiem nie jestem. Moim zdaniem mięśnie zbyt mocno się męczą podczas takiego treningu. Nie jeden kulturysta z czołówki mówił, że zbytnie katowanie mięśni brzucha też nie jest dobre, a dla mnie taka A6W z ćwiczeniami codziennie jest katowaniem. Często wysiadam koło 15-20 dnia. Do tego dwukrotnie nabawiłem się kontuzji i tak skończyła się moja przygoda z 6. Co do pytania głównego. Przytrzymanie to podstawa. Bez tego nie ma ćwiczeń. Często nie jest wymagany wcale duży ruch ale ważne jest przytrzymanie. Patrz taki AB trimmer. Małe niepozorne urządznie, pomyśleć by można, że nic nie daje bo zakres ruchu nie jest za duży. Ale po kilku zgięciach czuć brzuch i to mocno;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Martin to co twoim zdaniem jest dobre na 6pack poza a6w ? Dodam ze to wszystko musi sie odbywac w domowych warunkach .

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Martainn no offense .

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Powiem wam tak. Kaloryfer takie sredni mam bez robienia a6w , robilem 6 do 8 dnia i to wystarczyło. Jezeli nie chcecie to nie musicie robic dalej, mozecie zrobic do 15 dnia i potem powtorzyc od poczatku jak sie boicie o miesnie...

Peeeenkaaaa http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html

Zmieniony przez - majkel89 w dniu 2008-01-13 20:30:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skos

Następny temat

Plan treningowy na początek

WHEY premium