SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 961
Mam takie pytanie, chciałem skończyć A6W i tu właśnie moje pytanie, czy między seriami, robi się przerwy, bo tak to bym nie dał rady wykonywać wszystkie ćwiczeni bez przerwy.
Proszę o szybką pomoc i z góry dziękuje ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 268
tak robisz przerwe 3-4 minuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 961
Ale jak na przykład robię jedno ćwiczeni, chyba pierwszy dzień był tam 6 powtórzeń i czekam 3-4 min i następne ? Dobrze rozumiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 961
A czy A6W pomoże na sześciopak, jak nie to podaj coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27667
bardziej pomoże sześciopak żywca heehe
Przysiad/drążek/ciągi + po jednym ćwiczeniu na konkretny rejon m. brzucha i osiągniesz swój cel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 961
Ale nie mam sprzętu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27667
Czyli zawędrowałeś do niewłaściwego działu. Tu zajmujemy się treningiem całego ciała, nie konkretnym jego rejonem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 961
Ale powiesz mi czy dobrze zrozumiałem czas odpoczynku w A6W ?
Ale jak na przykład robię jedno ćwiczeni, chyba pierwszy dzień był tam 6 powtórzeń, czekam 3-4 min i następne ? Dobrze rozumiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
jak chcesz pomiędzy każdym ćwiczeniem robić 4 minuty przerwy to Ci to pół dnia zajmie i nic nie da. Pomiędzy seriami możesz sobie zrobić ale też nie za długie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3397
Jedna seria składa się z sześciu ćwiczeń... Nie przepadam za tym treningiem - praca jaką w to wkładasz nie jest adekwatna do efektów, a poza tym jest nudny. Gdybyś miał drążek, to polecam trening ABS II.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 235
Gdzie można poczytać o tym treningu abs?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomóc i ocenić ;)

Następny temat

Boczny akton naramienny

WHEY premium