SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

7Nutrition - AOL 900

temat działu:

7Nutrition

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12103

Ankieta

napisał(a)
Temat przeniesiony przez Banan z działu NATURE'S BEST. Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 5510 Napisanych postów 137411 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 923738

Opis

- Podnosi hormon wzrostu
- Przyrost siły i masy mięśniowej
- Szybsza regeneracja i utrata tkanki tłuszczowej

Połączenie Argininy AKG, Ornityny i Lizyny. Potężna dawka 2700 mg na porcję! Te trzy aminokwasy zasłynęły w połączeniu, które w sposób naturalny uwalnia hormon wzrostu (GH) wpływając na siłę, suchą masę mięśniową oraz obniżenie poziomu tkanki tłuszczowej. AOL 900 idealnie sprawdza się w suplementacji przed snem, wpływając na poziom hormonu wytwarzanego podczas snu.

Zastosowanie Argininy w formie Alfaketoglutaranu wpływa na jeszcze lepszą skuteczność i biodostępność.

Największe stężenie trzech aminokwasów - 300 mg na tabletkę - zapewniają, że AOL 900 nie ma sobie równych w tej klasie produktowej.

Zalecane dawkowanie

Spożywać 3 tabletki przed snem, popijając 200ml wody.

Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE AOL 900
Porcja 3tab
Ilość porcji w opakowaniu 40
Opakowanie 120tab
Zawartość jednej porcji zaw:
Arginina AKG 900,00 mg
Lizyna 900,00 mg
Ornityna HCL 900,00 mg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 431 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2605
jestem w trakcie testowania. co moge powiedziec,bale duze tabletki, biorac to jakosc miesa sie poprawila znacznie :P
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 398 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6343
Jestem w trakcie stosowania i co mogę powiedzieć obecnie na diecie redukcyjnej czuje lepszy sen to są główne odczucia nocna regeneracja zdecydowanie na plus

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 582
Biorę chyba od tygodnia. Nie odczułem żadnej różnicy, może biorę za krótko. Storuje AOL tylko w dni treningowe, jednak jestem w okresie krótkiego roztrenowania co bezpośrednio tez wpływa na jakość mojego samopoczucia. Ogólnie śpie kiepsko, jednak nie odczułem, żadnej różnicy w poprawie jakości snu, czy regeneracji.

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10
Stosuje jakieś 2 tyg. i poza wcześniej opisywaną poprawą jakości snu odczuwam poprawę swoich możliwości podczas typowej "siłówki", nie są to znaczne zmiany ale są odczuwalne. Nie zauważyłem przyrostu masy.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 14
Nie rozpocząłem stosowania jeszcze gdyż byłem chory i nie chciałem mieszać z antybiotykiem
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22
Po trzech tygodniach stosowania znaczna poprawa jakości mięśni. W połączeniu z treningiem na rzeźbę bardzo na plus.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 83
AOL łącze z chelaMZB nie wiem czy to dobre połączenie, śpię po ok 8-9 godzin i pobudka nie jest dla mnie problemem .
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1567
Jestem w trakcie testowania, łączę z zma, więc nie wiem co bardziej wpływa na sen, aol czy zma, ale odczuwam także lekką poprawę samopoczucia w ciągu dnia i na treningu. Zma zostało mi na 3 dni, skomentuje ponownie jak będę brał sam aol
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 187
Zapach okropny, sporo tabletek popękanych na pół. Jak dotąd (dwa tygodnie) nie zauważyłem różnicy po stosowaniu, jakość mięśni bez znaczących zmian a problemów ze snem nigdy nie miewałem. Po zakończeniu stosowania dodam kolejną opinie.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 24
Stosuję tą odżywkę od 2 tygodni, czuję wyraznie wzrost siły i lepszą regeneracje, działanie podobne do odżywek kreatynowych tylko według mnie bardziej skuteczniejsze. Gorąco polecam ogólna ocena bardzo dobra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

7Nutrition - Jungle Girl Burner

Następny temat

7Nutrition - BCAA 100%

Orzechy zmniejszają ryzyko śmierci u osób z nowotworem jelita grubego Orzechy zmniejszają ryzyko śmierci u osób z nowotworem jelita grubego Christopher Schwarzenegger  nie poszedł w ślady ojca Christopher Schwarzenegger nie poszedł w ślady ojca Makaron wcale nie tuczy! Makaron wcale nie tuczy! Top 10 filmów, które każdy kulturysta musi zobaczyć Top 10 filmów, które każdy kulturysta musi zobaczyć Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają IFBB Diamond Cup Serbia 2018 -  Oliwia wreszcie zauważona! IFBB Diamond Cup Serbia 2018 - Oliwia wreszcie zauważona! Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo Katarzyna Boik - ocena sylwetki Katarzyna Boik - ocena sylwetki