SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 razy w tygodniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy trening 6 razy w tyg., codziennie inna partia mięśni to dobre rozwiązanie. I w jakiej kolejności partie mięśni. Ćwicze 6 miechów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
za mało regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Czy ja wiem.

Przy 5 letnim stażu można by się zastanowić.

Chociaż jeżeli robić
pon-triceps
wto-biceps
śro-plecy
czw-nogi
pią-barki
sob-brzuch ,przedramię

Można tak robić ,tylko że to jest kompletnie bez sensu .Ogromna strata czasu .Lepiej chodzić 3 czy 4 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
4-5 razy w tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Mariusz K. Czemu nie ma w twoim Treningu Klatki Piersiowej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
a po co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda czasu żeby chodzić 6 razy w tygodniu, a poza tym regeneracja to ma być regeneracja a nie latanie na siłce. Trenuj 4 razy w tyg a w pozostałe dni jak cie rozpiera energia to idź na basen!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Tez fakt po co Cwiczyc klatke --->>> Pompkami sie nadrobi w niedziele

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2045
Usia - ile masz w bicku ?? bo po Twoim stazu (6 miechow) az trudo uwiezyc ze masz 40-41 ?? A trening 6x w tyg nie ma wiekszego sensu dla amatora.

Nawet najgorsza bestia ma w sobie odrobine litosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 435
PON : KLATKA BICEPS
WT : NOGI BRZUCH
SR : PLECY TRICEPS
CZW : BARKI BRZUCH
PIA : KLATKA BICEPS
SOB / ND : PLECY TRICEPS

Cwicze juz tym systemem 4 lata i powiem Ci ze jestem bardzo zadowolony. Tylko zeby Ci nie przyszło do głowy wprowadzac barków 2x w tygodniu!!!! to jest zdecydowanie złe rozwiazanie. barki jako jedyne raz w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 435
nie słuchaj tego ze regeneracji nie bedzie, gowno prawda. oczywiscie ze bedzie jezeli bedziesz sie pilnował w cwiczeniach i nie pier,dolił np skosu ze Ci sie włancza ktorys bark.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chciałem przytyć - udało się, ale... teraz jestem gruby!!

Następny temat

ból trenowanych mięśni

WHEY premium