SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 Posiłków VS 3 Posiłki !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1224
Witam,mam takie pytanie otóż w każdym poradniku,książce bądz magazynie napisane jest aby spożywać 6-7 posiłków dziennie,odstęp pomiedzy posiłkami powinien wynosić 2,5h -3h do takiej "Diety"Oczywiscie jeszcze dodajemy odżywki/gainery wiec zastanawia mnie to troche czy aby napewno trzeba sie do tego dostosowac,czy np.osobiscie waze ok 67 kg przy 174/5cm wzrostu(Niestety Bardzo Malutko)I nie ukrwyam ze ćwicze po to by zwiekszyc mase swojego ciała jak również ładnie sie wyrzeźbic,nie chce wazyc 130 kg(Bo Nawet Nigdy Nie Bede)ale chciałbym dobic do 75kg i sadze ze to w zupełnosci mi bedzie starczyc,wiec czy jesli zjem 3-4 pełno wartosciowe posiłki dzinnie i dodam do tego geinera w stylu Gain Fast Plus do tego jakies owoce i oczywiscie dobry trening czy tak nie bedzie wporzadku?czy przez taka"Metode"Nie osiagne swoich zamierzonych celów?aha o do tego mam jeszcze takie pytanie jak juz pisałem zalezy mi na zwiekszeniu masy ciała i na rzeźbe tak wiec jesli narazie mam plan treningowy na mase to czy za ok 6 tygodni zmienic go na rzeźbe?
Chciałbym aby ludzie którzy mają na ten temat jakies pojecie wypowiedzieli sie na ten temat i dali mi jakies wskazówki dotyczace odzywiania jak równiez treningu,z góry dziekuje.
Pozdrawiam;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
czy pojdzie masa czy nie to zalezy od dodatniego bilansu kalorycznego . . . 3 posiłki stanowczo za mało . . szacuje ze na masie jadł bys ponad 3 tysie kalori . . .i cięzko by ci bylo wcinać po 1000 kcl na raz. . . organizm tez róźnie reaguje na duże ilość kcl w posiłku wniosek taki ze lepiej jesc więcej posiłków . . .

czy za ok 6 tygodni zmienic go na rzeźbe?
zależy od celów . . . ale sądzę ze z 67 kg nie wiele wyrzeźbisz . . . daj fote najlepiej

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1224


Okey Wiec Daje Fotke(Nie Daje Jej Zeby Ją Oceniac!)tylko aby ktoś pomógł mi w dostosowaniu diety i treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
masuj . . . przytniesz za rok . . .

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4004
Planu i diety nikt Ci nie ułoży. Poczytaj tutaj i w dziale 'Trening', sam coś poskładaj w wstaw do oceny.
I nie ma stałej reguły co do posiłków, każdy organizm reaguje inaczej. Pewnie uda Ci się dojść do tych 75kg przy trzech posiłkach dziennie, ale aby skrócić czas lepiej się przestawić na 5-6 mniejszych. Jak zmasujesz do założonej wagi to wtedy się wyrzeźbisz.
No i śmieszy mnie trochę jak piszą żeby jeść 6-7 posiłków co 2-3 godziny bo to oznacza w rzeczywistości mniej jak 8h snu na dobę = mniejsza regeneracja.

W zdrowym ciele zdrowe cielę
http://www.sfd.pl/temat328581/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
poprostu jak masz dużo kalorii w diecie to nie dasz rady zjeść tego w 3 posiłkach. Już nie mówie o większych wachaniach cukru niż przy 6.

i dodam do tego geinera w stylu Gain Fast Plus
gainer nigdy nie da Ci tyle co naturalna szama

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka na masę do oceny/poprawy

Następny temat

redukcja....

WHEY premium