SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 miesiące treningu efekty

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
Witam.MAm pytanie cwiczę juz 8 miesiecy, tylko ostatnio musialem zrobic sobie przerwę niezalezna ode mnie, do wakacji chcialbym jeszcze poprawic wszelkie dysproporcje oraz troche mase do gory podniesc.Czy przez te 4 miesiące ktore zostaly do wakacji mozna jakos to zmienic?Dodam że mam zamiar 2 cykle zrobic po 6 tyg z monohydratem, to bedzie moj 1 raz.Oczywiscie dieta tez jest.
Wiem ze troche glupie pytanie ale sam sie zastanawiam czy znowu się nie obudzilem za pozno, wkoncu 4 miesiace to prawie nic^^
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6334
Wydaje mi się że ciężko będzie - długą miałeś tą przerwę ?? Zalezy jakie dysproporcje i ile masy chcesz nabrać Poza tym - 2 cykle z kreatyną w 4 miechy - jeżeli to pierwsze cykle to chyba zbyt często - pamiętaj że po kreatynie musisz zrobić przerwę, na początku radziłbym jeden cykl, drugi po przerwie wakacyjnej.
Pozdro.

Zmieniony przez - deathrider w dniu 2009-02-22 23:10:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
nikt ci nie powie dokladnie ile osiagniesz bo to zalezy od zbyt wielu czynnikow(trening,dieta,sumiennosc w treningach i wielu innych).Natomiast dla pocieszenia powiem ci ze przez ROK treningow mozna zdzialac bardzo duzo a 4 miesiace to 1/3 roku ;)
Nie przeceniaj mozliwosci cykli kreatyny.Uluz diete , dobierz trening i bedzie fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
teraz juz miesiąc mija odkąd przestalem...wczesniej ejchalem na gainerze i przez 2 miechy jakies 6 kg przytylem.Oczywiscie zawsze jak cwiczę mam dietę, teraz ulozylem inną bo i wage mam inną. Z tą kreatyną to 6 tygodni 1 cykl, potem 6 tyg przerwy od mono, i znowu 6 tyg to wychodzi na to ze skoncze w 1 tyg lipca^^ Trening tez zmienilem bo FBW juz coraz slabsze efekty przynosilo.
Dysproporcje nie są duże: musze podkreslic dolne czesci klaty bo z 1 strony jest jakby mniej podcięta a z drugiej bardziej, a po 2 jedną łape mam grubszą o ponad 1cm, wizualnie nawet jest to widoczne;/.
Ale ogolnie chyba nie jest zle co to jest miesiac przerwy chyba jeszcze jakos jest szansa na poprawę, bo od zeszlych wakacji widze ze sie pprawilem...
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
Im czesciej bedziesz bral kreatyne tym mniej widoczne beda wyniki.
Ty chcesz tyc czy mase robic ?? Bo to roznica!
O dysproporcjach poczytaj, znajdziesz tutaj sporo informacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
oczywiscie ze mase zle sie wyrazilem.
wiem ze z kreatyna tak jest, ale po 2 cyklach bede wygladal chyba lepiej niz po 1 np.8 tygodniiowym... Potem nie zamierzam brac jej regularnie, tlyko co jakis czas jakis cykl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
Odpusc na razie(kretke).Im dluzsza przerwe zrobisz tym lepiej ja poczujesz.
Dieta to podstawa.Suple i odywki to tylko dodatek i uzupelnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
czyli co lepiej zrobic 1 cykl i dluga , np 2 miesieczna przerwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6334
czyli co lepiej zrobic 1 cykl i dluga , np 2 miesieczna przerwe?
Dokładnie, nawet dłuższą - najlepiej już jakoś po wakacjach.
Co do dysproporcji - w przypadku dołu klatki najlepsze cwiczenia to pompki na poręczach na klate (pod lekkim kątem), no i hantelki na skosie w dół. Łapy - przy ćwiczeniach z hantelkami ciężar dobierz na obie względem słabszej ręki.
Pozdro

Zmieniony przez - deathrider w dniu 2009-02-23 00:23:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening 300 trzystu spartan z Youtube

Następny temat

Prośba o pomoc

WHEY premium