SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

4 Test składkowy przed treningówek-zapisy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12651

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8820 Napisanych postów 221682 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 911760
spokojnie będzie osobny temat
bo sam chętnie wytestuje kilka z nowości '
a kilka pozycji wygląda dobrze joszka,efka,1.3 w jednej porcji zwłaszcza na czczo patrząc że jest jocha powinno naprawdę wyrwać z kapci

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 347 Napisanych postów 8107 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 267676
w sumie mam takie pojemniki co powietrze wyciągają, do mnie zaraz przetransportuje te próbki
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3814 Napisanych postów 26378 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 408120
lodzianin1
nie dostałeś ??..

no niestety, a tak czekałem i czekałem na listonosza w oknie z nadzieją że się zjawi i mi też przyniesie paczkie, ogólnie to nie brałem udziału w tym teście, ale liczyłem na to że może gdzieś tam w centrali pocztowej się walną i mi przynieso przez pomyłkę
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8820 Napisanych postów 221682 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 911760
to nie mieszaj bo miałem zwroty

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
ale już doszedłem i poleciały drugi raz

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3814 Napisanych postów 26378 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 408120
łodziak, nie bój nic tak tyko głupoty piszę, ale już wracam do spamu
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 393 Napisanych postów 24609 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 102955
lodzianin1
spokojnie będzie osobny temat
bo sam chętnie wytestuje kilka z nowości '
a kilka pozycji wygląda dobrze joszka,efka,1.3 w jednej porcji zwłaszcza na czczo patrząc że jest jocha powinno naprawdę wyrwać z kapci

rzuć z ciekawości jakimś linkiem, nazwą.. czymkolwiek
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 814 Napisanych postów 7676 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 143880
Dokladnie,na każdego każdy pw inaczej działa np ja zjadłem cała puszkę volcano i każda porcja i trening mega,niektórzy oceniają ze nic nie czuli albo tylko mega pobudzenie ale bez pompy albo wszyscy narzekają na jack3da a ktoś ocenił bardzo dobrze...a co do łączenia trzeba by było mieć każdego po dwie porcję i najpierw spróbować pokolei po jednej i zobaczyć co dana osobę pompuje a co pobudza i dopiero łączyć bo ja już na poprzednim tescie zrobiłem miksa i to był błąd :D niby dwa oddzielnie oceniłem 3/5 ale razem oceniłem na 57763225/5 :D przerwy na nogach to maks 30 były bo nie byłem w stanie poczekać dluzej....konsekwencją to krwiak na udzie wielkości 10 cm i ściąganie krwi ;)

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2015-09-29 07:42:02

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2015-09-29 08:38:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki nastepny cykl?

Następny temat

kolejny cykl

Wegetarianizm - rodzaje, jadłospis. Przykład bezmięsnego stylu życia Wegetarianizm - rodzaje, jadłospis. Przykład bezmięsnego stylu życia 6 najlepszych suplementów dla maksymalnego wzrostu mięśni 6 najlepszych suplementów dla maksymalnego wzrostu mięśni Kevin Levrone - tym żyje branża przed AC Australia Kevin Levrone - tym żyje branża przed AC Australia Przedtreningówki ranking - najlepsza przedtreningówka Przedtreningówki ranking - najlepsza przedtreningówka Bezdomny kulturysta z Paryża Bezdomny kulturysta z Paryża Dieta bezglutenowa - przykładowy jadłospis modnego żywienia Dieta bezglutenowa - przykładowy jadłospis modnego żywienia Gabriela Bregin - ocena sylwetki Gabriela Bregin - ocena sylwetki Ronnie Coleman trenuje na szpitalnym łóżku! Ronnie Coleman trenuje na szpitalnym łóżku!