SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3mm/dziennik/redukcja CKD

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10194


Witam
po przeczytaniu kilku wątków na forum postanowiłem spróbowac zmienić swoje nawyki żywieniowe i wreszcie porządnie zabrać się za rzeźbę.
Dzisiaj rozpocząłem CKD.

Wiek 29
Waga 94 kg
Wzrost 183 cm
Pas 95
Reszta po pomiarach.
Siłownia od lekko ponad 4 lat, wcześniej sporty walki.

Celem jest zrzucenie dużej ilości tkanki tłuszczowej głównie z okolic pasa. Na diecie planuje byc min. 6 miesięcy.

Po obliczeniu zapotrzebowanie wyszło:
Węgle 30g
Białko 206g
Tłuszcze 210g

Dopalacze:
- venom 2xdziennie
- m..tech hydroxycutsmax 3xdziennie (jak skoncze venoma)

Trening:
Pon - pt:
- rano aeroby ok 40 minut.

poniedziałek:
- kaltka/plecy

wtorek:
-biceps/triceps

czwartek:
-barki

piątek:
- nogi/lekko klatka(inne ćw niz w pon.)

sobota:
- lekki ogólny rozruch lub basen

Sposób ćwiczenia:
- małe/średnie ciężary
- dużo serii łączonych
- min 12 powtórzeń
- przerwy między seriami max 90 sec.



Zmieniony przez - 3mm w dniu 2008-08-25 09:24:37

Zmieniony przez - 3mm w dniu 2008-08-25 09:26:21

Zmieniony przez - 3mm w dniu 2008-08-25 09:41:59

yeah buddy...light weight baby!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10194
Czwartek 13.11
Biceps

I.
Unoszenie sztangi stojąc + unoszenie hantli stojąc
1,2,3
35kg x 6 + 15kg (na reke) x 8

II.
Unoszenie sztangi łamanej w opadzie szeroki uchwyt + unoszenie hantli stojąc
1,2,3
25kg x 12 + 17kg x 6

III.
Unoszenie sztangi łamanej stojąc szeroki uchwyt + modlitewnik hantle jednorącz
1,2,3
25kg x 15 + 13,5 x 8

Triceps

I.
Sztanga wyciskanie francuskie zza głowy
1,2,3
40kg x 6

II.
Pompki na poręczach
1,2,3
+15kg x 6

III.
Linki w opadzie podchwyt + linki klecząc nachwyt
1,2,3
35kg x 12 + 45 kg x 8

IV.
Wyciskanie hantla zza głowy oburącz
1,2,3
23,5kg x 6-8

V.
Wyciskanie sztangi zza głowy siedząc
1,2,3
25kg x 8

yeah buddy...light weight baby!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Witamy
Czy masz juz doswiadczenie w ukladaniu diety redukcyjnej? Robiles juz kiedys CKD?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10194
Nie. Interesuje się odżywianiem pod kątem sportu od paru lat ale tą dietą stosuję po raz I.

yeah buddy...light weight baby!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pytam, bo nie jestem pewna czy wiesz za co sie zabierasz, bo jak to sie mowi, CKD to nie dieta to caly system, lacznie z treningiem, nie jest sztuka pozbawienie sie wegli z diety ale jest sztuka zrobienie to odpowiednio. Uwazam, ze przy twoim poziomie otluszczenia LC (jak juz chcesz wywalac wegle) byloby odpowiedniejsze i da dobre rezultaty. No ale to moja opinia Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
skoro to twój początek - jeśli chcesz mieć lowcarb - ok - jednak niech nie będzie to ckd. sam wybrałem tę dietę przed jakąkolwiek inną i wiem, że długi czas zajmuje nauczenie się jak manipulować działaniem swojego organizmu, jak wejść w ketozę i "opanować" wiele innych czynników związanych z tą dietą.

czegokolwiek byś nie zrobił - po co ci przy tym poziomie bf spalacze? a tym bardziej venom?

stan ketozy sprzyja spalaniu tłuszczu, szczególnie gdy mamy obniżony poziom glikogenu mięśniowego, dlatego podczas ckd stosuje się trening na jego wypalenie (wszelakie informacje czerpałem z tego forum i własnych doświadczeń :D ). dlatego podczas pierwszych dwóch dni ćwiczy się wszystkie grupy mięśniowe. twój plan odbiega od tego schematu. poza tym po co chcesz ćwiczyć nogi w piątek?

kolejna sprawa - 12 powtórzeń. gdy poziom glikogenu jest już mocno obniżony hardkor zaczyna się dopiero PO 12 powtórzeniu :d

i przerwa między ćwiczeniami za długa... przemyśl to, jak napisała obliques, jak również quazar w "ckd fakty nie pity" - ckd to nie dieta, lecz system.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10194
15 zamiast 12 - i przerwy ok 60 sec.


Zmieniony przez - 3mm w dniu 2008-08-25 12:29:31

yeah buddy...light weight baby!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
60 sek to czasami za długo. ile planujesz robic serii jednego ćwiczenia? ile ćwiczeń na partię?

poza tym w tym systemie jest wiele szczegółów...

ckd przez 6 miesięcy? ten system powinno się stosować teoretycznie przez max miesiąc

kolejna sprawa - jak zapatrujesz się na ładowania? jak się będziesz czuł, gdy przez tydzień "zgubisz" 7kg, a w jeden dzień ładowania nabierzesz 6kg?

rano aeroby - na czczo? zależy ci na mięśniach?

jeśli jeszcze nie odwidziało ci się ckd na rzecz lc (przynajmniej na początek) - zrób przynajmniej porządną rozpiskę diety i treningu, w ckd aż roi się od spraw, które można zepsuć

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10194
Nie wydaje mi si żebym zgubił 7 kg w tydzien a przytycie 6 kg w jeden dzień jest tez chyba malo realne.

yeah buddy...light weight baby!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
czyli niewiele wiesz o dietach ketogennych. nie tylko nie jest to mało realne, lecz tak się dzieje - oczywiście przy prawidłowo ułożonej diecie do ckd, jak również na dni ładowań, przy treningu na wypalenie glikogenu, odpowiednich aerobach/hiitach... mówiąc krótko przy odpowiednim systemie. ja byłem trochę mnie otłuszczony niż ty, w pierwsze 5 dni zeszło ze mnie 7kg (głównie woda, glikogen, na początku słabo siebie znałem, więc pewnie dodatkowo więcej mięśni niż tłuszczu), na ładowaniu przyszło 6kg. i generalnie jest tak ze leci się x kg w dół, następnie x-1 kg w górę. taki system, takie cykle.

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak tak kowal2x , a ja liczylam, ze doczekam kiedys porządnego dziennika kogoś kto zaczął i skończył ckd z sugestiami i wrażeniami, hmmm.... Bo czasami mam wrażenie ze ta dieta większość ludzi przerasta, maja większe oczekiwania niż w rzeczywistości daje w stosunku do włożonych wyrzeczeń i pracy.



Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-08-25 13:41:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
obliques: to, że przestałem prowadzić dziennik nie znaczy, że zrezygnowałem ze zdrowego trybu życia ;) jako, że zaczynam moją drugą ckd-serię, czuję się zmotywowany ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczka+hantle+drążek

Następny temat

Kong1993/Dziennik/Redukcja i Rzezba

WHEY premium