SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

330 Piwo Ciemne a cykl na kreatynie.

temat działu:

Dietetyka sportowa

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5466
Witam.

Codziennie od dawna pije po kolacji jedno ciemne piwo 330ml. 6% alkohol, około 12-14% ekstrakt.
Od tak, dla zdrowia i antyoksydantów.

I pytanie:
czy na cyklu shock/storm
to piwo muszę wyeliminować?
Nawet jeśli przed i po wypije po 0,5 l wody w celu zniwelowania odwodnienia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5466
aha jeśli już konkretnie to
czy jest różnica przy piciu w DT i DNT (w DT biore storm, a w DNT tylko mono z rana)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 990
witaj. na tematalkoholu w trakcie stosowania kreatyny jest ciekawy artykuł na sfd Dariusza Szukały. Masz całe 2 strony fachowej odpowiedzi na swoje pytanie. ja ze swojej strony dodam, że wszystko jest dla ludzi i jeśli nie szykujesz się pod zawody kulturystyczne nie ma tu problemu. Gdzieś wyczytałem nawet, że taka mała dawka piwa dobrze działa na pracę nerek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
J/w, nie zaprzątaj sobie głowy pierdołami, tylko się napij piwka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
lepiej w dzień nietreningowy jeśli już musisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
bo?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Bo skasuje caly HGH.
A to wyżej pisałem ja, tylko nie wiedzieć czemu moja dupa się musiała logować wcześnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
i ile w bicku przez rok zrobi więcej bez tego piwka?


kiedyś akurat mówiło się o pozytywnym wpływie piwa po treningu, właśnie ze względu na to co kolega podał w pierwszym poście.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-10-06 19:09:45

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
i ile w bicku przez rok zrobi więcej bez tego piwka?

z 2cm

a z pifkiem 8cm...















































...w pasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Piwko Gniewosz Ciemne jest pyszne ,można zalewac nim owsianke Nie żartuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ja w te wakacje odkryłem piwo HEBAN - zayebyste !

Aktualnie zapijam właśnie okocim mocny i zagryzam pistacje z LIDLA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta - sprawdzicie? Proszę :)

Następny temat

Dieta / Masa przy kreatynie mono.

WHEY premium